Buda Benim Oğlum-wiski - Resim

-gxuxlse-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
797
0
57
benim tatlı oglum..o bı labrodor((kırma olabılır:eek:olsuuunnn o cak tatlııı canım oglum benım:1hug::dance:
38060032oa0.jpg
ona her yemek hazırlayısımızda gelıp yemeğini böyle bekliyor:)
burusukwskqh0.jpg

dscn2191ys5rf3.jpg

1211071519jq5.jpg

1211071555wl9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
:nazar:aman yakışıklı oğluma bak sen ...Allah uzun ömürler versin bu yakışıklıya:dance::dance:

Allah hastaliklardan korusun!!! Neseli, mutlu saglikli yasasin sizinle Insallah.:nazar::nazar::nazar:
Ne mutlu size...

benim tatlı oglum..o bı labrodor
Çok yakışıklı bi'şey bu.. :nazar:
Şu anda yanıbaşımda köpişim olduğu halde (O da bir Labrador. adı Bulut) bunlara doymak mümkün görünmüyor bana..
Hayatta tek fantezim var..

Kocaman ıssız bucaksız yemyeşil bir alan..

Ben ve birlikte yaşam sürdüğüm onlarca köpek...

Koşuyoruz, sarılıyoruz, oynuyoruz.. :teytey: düşünmesi bile keyifli..

Uzun lafın kısası.. Oğlunuzla wiskiyle beraber, uzun ve sağlıklı günler dilerim. a.s.

wskjg5.jpg

1211071602lb1.jpg

amanda benım oglumaaaaasırnaşık şeyyorulmusta uyuyoyoo sunaa bakkkjeyyar

Son düzenleme:
selam arkadaşlar benimde bi 10 yaşında dalmaçyalı kızım var..bu aralar psikolpjik sorunu var ve ben ne yapacağımı bilmiyorum..geçen gün eve gittiğimde koltuğun yastığını parçalamış..bi sonraki gün duvara delik açmış..bi sonraki gün yatağını parçalamış..

ilk gün çok kızdım ondan galiba (koltuğun yastığını parçaladığında) ...

selam arkadaşlar benimde bi 10 yaşında dalmaçyalı kızım var..bu aralar psikolpjik sorunu var ve ben ne yapacağımı bilmiyorum..geçen gün eve gittiğimde koltuğun yastığını parçalamış..bi sonraki gün duvara delik açmış..bi sonraki gün yatağını parçalamış..[/Q

galıba yanlızmı bıraktın bu aralar hırçınlıgı bu yuzden olabılır ama yınede bı veterınere danışsanız ıyı olur ..bazen yapıyorlar malesef ..
ama yınede çok sevıyoruz dımı bız onları :eek:

X