buda benim cadı kızım teyzeleri

resim020ic8.jpg

ay inanmıyorum, maşallah, topac gibi bir kız, allah bağışlasın canım, uzun ömürler versin

Çok tatlı valla maşallah maşallah,Allah ım bizlerede kazasız belasız kucağımıza almayı nasip etsin Allah analı babalı büyütsün

Çook güzel bir kız kırbin kere maşallah Allah bu cadı kızı sana bağışlasın.Gaz sorunu hemen hemen hepimizde var bende çok çekiyorum ne denediysem hiç fayda etmedi sabırla 3.ayının dolmasını bekliyorum..

neresi cadı kız gayet asil duruyo allah bağışlasın gaz problemine gelince ben zinco kullanıyorum günde 2 kere 3 er damla bide berkonun myo-oil diye bir yağı var onuda karnına ve ayak topuklarına hafif masajla sürüyorum dakkada attırıyo valla şiddetle tavsiye ediyorum

canım kızın cok tatlı masallah allah nazarlardan saklasın benimde kızımın adı ceylin ama seninkinden 1 ay daha büyük teyzesi bu arada senin adında zel,iş mi eger öyleyse bizde adaşız cok ilginç degilmi

canım kızın cok tatlı masallah allah nazarlardan saklasın benimde kızımın adı ceylin ama seninkinden 1 ay daha büyük teyzesi bu arada senin adında zel,iş mi eger öyleyse bizde adaşız cok ilginç degilmi

teşekkür ederim senin kızınıda allah bağışlasın.benim adım zehra:) memnun oldum

Ya arkadaşım beşik kertmesi yapsak benim oğlanla olurmu, ne tatlı ya maşallah. Allah uzun ömür versin:nazar:

X