buda benden!söz kıyafetim,nişanlığım ve gelinliğim

fiziğiniz çok güzel boyunuzda uzun sanırım söz kıyafetin çok güzel nişan kıyafetinde sade ama keşke gelinliğini biraz daha parlak taşlı falan birşey seçseymişin fazla sade olmuş sonuçta gelinlik ben burdayım demeli tabi bu benim nacizane fikrim , yine de çok hoş görünüyorsun mutluluklar tatlıma.s.

hepinize teşekkürler arkadaşlar.sinay 21herkesin gelinlik için farklı bi hayali vardır ya,benimde hayalim çok sade bi gelinliktia.s yorumun içinde teşekkürler kaydirigubbakcemile3

öncelikle Allah mutluluğunu bozmasın canım 3 kıyafetinde birbirinden şık hele gelinliğin ne kadar sade ve zarif sende ben gibi çirozsun, kilo alalım biraazzzz:Saruboceq:

canım üçü de birbirinden harıka yaa vallaaa.cok yakısmışş.turbanını cok merak ettım gelınlıgın.fotosu varsa koyabılır mısın

Bende yeni kapandığım için hep farklı ve sade tesettürlü bir gelinlik istiyorum... ınşeallah seninki gibi güzel, şık, sade bir gelinliği olur...

hepsi çok güzel ama ben gelinliğini daha çok beğendim sade vede şık allah mutluluk versin bir yastıkta kocayın

hepinize teşekkürler arkadaşlar.sinay 21herkesin gelinlik için farklı bi hayali vardır ya,benimde hayalim çok sade bi gelinliktia.s yorumun içinde teşekkürler kaydirigubbakcemile3

Rica ederim canım yorum yapalım die koyulmuyor mu fotolar yerimseniben gelinliğinin gönlüne göre olmasına sevindim o zaman:1hug: tabi her insan farklı şeyler beğeniyor bende gelinliğimi kabarık etekli taşlı parlak birşey düşünüyorum sende o tür gelinliklere olumlu yaklaşmamışındır. inş. herşey gönlünce olur bir ömür a.s.a.s.

teşekkürler canım.senin gelinliğinide en yakın zamanda görürüz inşallah kaydirigubbakcemile3

3 de cok güzel sıkk veee sadee cnmmm
sanada cok yakısmıssss güzel olmusun
hayırlı olsun Allah mutlulugunuzu bozmasın inş a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…