buda benden!söz kıyafetim,nişanlığım ve gelinliğim

walla üçüde süperr sade we şıkk kapalı bi bayan için çok ideall

çok güzelve şıksın... herşey gönlünce olsun. Rabbim sizi bir yastıkda kocatsın

keşke yzüünüde görebilseydik yaa elbisenin üzerindeki güzel bayanı merak ettim walla :))))

canımm harika olmuşsun hele söz elbisene bayıldım maşşalahın var Rabbim nazarlardan saklasın seni bu arada bi yastıkta kocayın işallahhha.s.

Canım üçüde çok hoşmuş ah ah bide zayıf olunca dahada yakışıyo tabi :) Ömür boyu mutluluklar dilerim..

bayıldım bayıldım bayıldım...... gelinliğin ne kadar hoş ne kadar zarif öyleeee hayran kaldım resmen canım yaaa. abiyelerinde çok güzel tebrik ederim... allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah...

bayıldım bayıldım bayıldım...... gelinliğin ne kadar hoş ne kadar zarif öyleeee hayran kaldım resmen canım yaaa. abiyelerinde çok güzel tebrik ederim... allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah...

kaydirigubbakcemile3 ayy çok teşekkürleerr .herkes herzaman mutlu olsun inşallah a.s

yaa mızmız çok zayıfsın canım yaa ne giyersen yakışır güzelim ben de zayıflasam keşke de böyle güzel şeyler giyinsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…