Bu Yaz Hangi şehirde Ve Otelde Tatilinizi Yapacaksiniz?

biz her yıl akçaydadık ama kampımız var tam tersde iskenderun arsuz bakalım bide oraları görelim

Kizlar Doğayla Içiçe Bir Otel Istiyorum.tavsiyelerinizi Bekliyorum.tampansiyon Olmasi Ve Temiz Olmasi Cok önemli Hamileyimde

Daha önce Fethiyede Tatil Yapanlariniz Tavsiyelerinizi Bekliyorum.gittiğiniz Tavsiye Edeceğiniz Oteller Varmi

selam arkadaşım çeşmede uygun fiyatla tatil yapmak istiyorsan sana pırıl oteli öneribilrim uygun fiyatlı diye biliyorum ama ben gitmedim internetten de bakabilirsin geogle 'le ekonomik otel yaz karşına çıkan ilk satırı tıkla bölge bilge otel fiyatları ve otellerin resimlari var biz eşimle oraya bakıp gideriz otele tatilinin gönlüne göre olması dileğimle..a.s.
bayanlar banada çeşmede herşey dahil konseptinde ama fiyatıda cazip olan oteller tavsiye edebilirmisiniz??eylülün 22sinde gideceğim ve günlük kişi başı 80-90 verebilirim.teşekkürler....

bende eşimle ilk tatiliiz olucakk.. amasrayıu düşündükkkk serin olur diyerektenn... ama otell yada ev mi tutsak bilmiyoruzzz... inş. buluruzzzzz

bizde 5 gün sonra kuşadası ephesus prıncess.a gidiyoruz.:dance:arkadaşlarımızla gidiyoruz hep çok eğlenceli oluyor.......bakalım bu sene nasıl olacak.inş burdanda mennun kalırız....sizlere gittiğim birkaç otel var önerebilirim.bodrumda wow bodrum resort süperdiii..
ölüdenizde ölüdeniz resort
akçayda akçay resort ..........
biz bunlarda süper eğlendik .inş bu tatilde böyle geçer....a.s.

Kizlar Doğayla Içiçe Bir Otel Istiyorum.tavsiyelerinizi Bekliyorum.tampansiyon Olmasi Ve Temiz Olmasi Cok önemli Hamileyimde

gerçi nerdeyse 2 ay olmuş ama eğer gitmediysen sana ve düşünen diğer arkadaşlara referans olabilir. Doğayla iç içe yerleri bende çok seviyorum mesleğim gereği olsa gereksengözlerimebaksanab, gştmeden önebileceğim bir-iki yer var ama,bende bayram tatili için araştırıyorum çünkükaydirigubbakcemile3
ilki;bördübet/marmaris club amazon google yazdığında hemen çıkar,keyifle gezeceğin bir site,yine aynı yerde biraz daha lux tecih için Golden Key Butik Otel var(başbakanın kalmışlığı var ona göre)
ikincisi;Datçada Kızılbük Koyu,burda bungalovlar tarzında ahşap evler var koyuda muhteşem üstelik fiyatlarda çok uygun internetten araştırmayı derinleştirebilirsin.
ve son olarak ; Fethiye de Yanıklar Köyünde Pastoral Vadi,bu bir çiftlik ve çok sıradışı bir tatil konseptine sahip,ufak bir bilgi vermek gerekirse, çiftlik dedim ya,burda yapacak çok iş var :teytey: derinlemesine bilgi internette

limak lara ya bende gittim tavsiye ederim.hata limak arcadia yada gittim onu da tavsiyederim süper eğlenceli her ikiside..tüm gün boyunca aktiviteler var harika!

>>> kızlar ben pırıl otele gittim 2 yıl önce.çok kötü bir otel..temizlik falan diyeceğim yok ona..ama yemekleri berbat!!tek kelimeyle..
animasyon falan hiçbişi yok..sıkıntıdan patlamıştıkkafamçokkarıştı

öyle güzel ve görülesi yerler varki türkiyede geçen sene altınoluk ve tekirdağ eneze gittim daha önceleri dikili ve ayvalık sarımsaklı(badavut) bu sene evleneceğim için balayına kemer resort otele gidicezhihoyyyt çalıştığım şirketin ortağı olduğu için balayında indirimleri oluyor.. bana kalsa hep ayvalıkta kalabilirim harika bir yer çünkü..

Kappadokyaya ne dersiniz kapadokyalyim diye soylemiyorum valla sengözlerimebaksanab dunyanin 7. harikasi!

arkadaşlar antalya alanya yada çınarlı çamyuva civarında tatil yapmak istiyoruz ama otelde değilde kiralık bir ev yazlık tarzı biryer düşünüyoruz antalya da bildiğiniz 10 günlük kiralık biryer var mı

geçen yaz timo resort otel de kaldık alanya gitmeden önce berbat ötesi iğrenç yorumlsr okuduk personel yemekler vs hakkında ama gideceğimiz tarihte tek müsait otel oydu...Yorumların aksine personel harika,çok kibar ve .ok ilgili,yemekler şahane ..yani vejeteryan ya da etobur:) ne olursanız olun mutlaka beğenerek yiyeceğiniz birkaç şey var...havuzu biraz küçük sadece ama otel,odalar,temizlik,personel,yeekler şahane tavsiye ederim

Daha önce Fethiyede Tatil Yapanlariniz Tavsiyelerinizi Bekliyorum.gittiğiniz Tavsiye Edeceğiniz Oteller Varmi

merhaba cnm ben fethiyede sun cıty otelde kaldım inanılmaz da memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim yeryüzü cenneti. :)

Biz bu yıl Bodrumda Armonia Holiday Village Spa ya gidecegiz bakalım rezarvasyon yaptırdık giden varmı daha önce ?

arkadaşlar size bi uyarıda bulunmak istiyorum sakın sakın bytatil.com sitesinden tatil almayın onlar sahtekarlar paranızı alıp tatili iptal ediyorlar siz yolda iken bi bakıyosunuzki otelde rezervu iptal olmuş kapıda kalıyosunuz inanın çok kötü bir durum kimsenin başına gelsin istemem hatta orda çalışan sevgili orhan eda ilke ebru okdar içren konuşuyolarki böle bişi olabileceğine inanmanızda olası olmuyo.aman sakın bu sitede dolaşmayın bile bunu herkese duyurun duyurunki daha kimse kandırılmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…