Bu Yaz Hangi şehirde Ve Otelde Tatilinizi Yapacaksiniz?

Benim tavsiyem olsa olsa gelecek yaz için geçerli olur, yaz tatilimizi Didimde Didim Resort otelde geçirdik, ben çok beğendim, ultra lüks değildi ancak tesis ve yemekler güzeldi, tam pansiyon konakladık. odamız her gün temizlendi, günde üç öğün tıka basa yedik. Personel eğer samimiyet kurarsanız içtendi. Biz denizi tercih ettik, temiz ancak soğuktu.

ıngilizlerin arasında tatil yapmak vede dilinizi geliştirmek için ideal bir tesis tavsiye edilir.

merhaba
bu yaz tatilinde antalya larada Sherwood Breezes Resort Hotel'de kaldık yemekler güzeldi aktivite sıfırdı pek bir aktivite beklemediğim için benim için sorun olmamıştı antalyaya bir çok kez gitmiştim ama laraya ilk kez gittim bidaha gitmem sanırım yanımızdaki otel çok güzel görünüyordu limak limra sürekli hareket vardı otelde yemekleri bilmem ama full eğlence oteliydi resmen :)
geçen yılda bodruma gittik çiftlikköyde latanya beach resort otele tavsiye ederim tam bir aile oteli sıcak samimi yemekerli güzel tek sorun odaların ufak olmasıydı o da malesef inşaat yapmak yasak olduğu için oteli aldıkları gibi düzenlemek zorunda kalkdıkları içinmiş :)
bir önceki yılda marmarise gittik grand paşa otele deniz kıyısında değildi ama 5dk yürüme mesafesinde ve diğer otelinin orda denize girebilioduk o güzeldi yemekleri aktiviteleri otel herşey mükemeldi :)
bu yılki şeker bayramındada izmir gümüldürde denizatı tatil köyüne gittik çok güzel br ortamı vardı temiz havası denizi şehirden uzaklaşmak için mükemmel bir yer
şimdilik bu kdar çok uzun oldu :)

çok sağol canım uyarın için bende netden bakıyodum vazgeçtim

Biz bu yıl Club Belinda SİDE KUMKÖY otele rezervasyon yaptırdık..
2 yıldır ailem ile 4 5 yıldızlı otellerde tatil yapıyoruz. Netteki şikayetleri okuya okuya bu işi kendim halletmem gerektigini öğrendim. Bu oteli geçen yıl cok begenmiştik ama yer bulamamıştık.. Bu yıl 3 kişi 5 gece 900 tl civarında bir rakam ile rezervasyon yaptırdık. Denizi kum ve sığ, kalacagımız bina biraz uzak fakat hiçbirimiz küçük değiliz ve odada sadece giyiniyoruz,uyuyoruz.. Tatile gittikten sonra yorumlarımı yazarım. Umarım düşündüğümüzden cok daha güzel bir tatil olur..
Geçen yıl Kemer Beldibinde GRAND RİNG Hotelde kaldık. Son anda rez yaptırdıgımız için cok pahalı oldu. Beğendiğimiz yerle doluydu bu oteli arkadasım calıstıgı için tercih ettik. Otelin kullanım alanı fazla, ulaşım rahat, split klima var istediginiz zaman çalıştırabilirsiniz.Odalar gayet güzel,temizlik yeterli. Giriş saatinden önce gittigimiz halde bir sorun yaşamadık ve kahvaltı yaptık,otelde vakit geçirdikDeniz taşlı biz cok iyi yüzme bilmediğimiz için iskeleden giremedik.. Ama otel tam bir rus oteli, animasyon şefleri rus türkçe bilmedigi için kendi ülkemizde biraz yabancılık çektik. Biz bazı eksiklikleri görmedik, arkadasım bizimle cok cok ilgilendigi için keyfimiz yerindeydi ama diger 3 Türk ailenin bizim kadar iyi vakit geçirdiğini düşünmüyorum.. Siz siz olun buradan uzak durun..
Birde Aydınbey otellerini tavsiye ederim.. Hizmet kalitesi mükemmel, samimi bir ortamda milyarlar dökmeden tatil yapmak isteyenler için ideal..

tatil gerçekten çokk gerekli ama önemli olan karar vermekte. eşim ve ben gecen sene balayına gidemedik ama bu yıl acısını çıkarmak istiyorum. antalyayı ve bursa yı düşünüyorum :26: buralara giden arkadaşlardan otel tavsiyesi istiyorum kızlar balayı olcek gecte olsa

Kalacagimiz otel, pansiyon vs. daha tam belli degil ama en erken Mayis ortasi, en gec Haziran basi ben ve üc kiz arkadas Marmaris'e gitmeyi dusunuyoruz (5-6 gece kaliriz). Beklesin yakisikli Ingiliz gencler...biz geliyoruz :)

Hicbirimiz orayi pek bilmiyoruz ama sanirim guzel bir plaja yakin bir pansiyonda kalmayi dusunuyoruz. Genelde odada pek vakit gecirmeyecegimiz icin konforlu olmasi filan pek onemli degil.

25 yaş altı üniversiteli olmanın fırsatını kaçırmazsam Kurban Bayramı için %25 indirimli bilet alıp halamın yanına gitmeyi planlıyorum. Adana soğuk olur mu gitsem? Bayramdan sonra vizelerim var hasta olmamam lazım...

adana heralde o mevsımde en sıcak olacak olan illerden bırtanesı olur......

Ben yazın Marmaris Club Pineta Hotel'de yapmıştık ailece. 2012 yazı nerede yapacağımızı bilmiyoruz. Ama Kuşadası olabilir.
Kuşadası Long Beach Otel . internetten bakın. ben çok beğendim. kaydıraklarda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…