Bu Yaz Hangi şehirde Ve Otelde Tatilinizi Yapacaksiniz?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Merhaba Arkadaslar.tatil Sitelerini Dolasmaya Basladim Fakat Karar Veremiyoruz.çünkü Oteli Görmeyince Bilmeyince Zor Oluyor.şikayetim Var Sitesinde Bir Cok Lüx Pahali Otellerde Bile Fiyasko Yasaniyor.siz Bu Sene Hangi Ilde Hangi Otelde Tatil Yapacaksiniz.tercih Sebebiniz Nedir.sakinmi Oluyor Kalabalikmi Kumsali Menüleri Ilgileri Nasil Acaba.ve Otel özelliklerini Kişi Basi Fiyatini Yazarsaniz Cok Sevinirim.yada Daha önce Gittiğiniz önereceğiniz Yerler Varmi Acaba.
Bu Yorumlarimiz Herkesin Işine Fazlasiyla Yariyacak.en Azindan Fiyaskoyla Karsilasmayiz.tatilimizi Güzel Geciririz.şimdiden Cok Tesekkürler.sevgimle Kalin Dostlar..

slm duru_24 benim bu seneki tatil yerim hazir cunku kis basinda aldim tatilimi daha uygun oluyo kanisindayim.Gidecegim yer ise antalya lara'da LARESPARK HOTEL.Antalya'ya cok kere gittim ama bu otele ilk defa gidicem insallah memnun kaliriz.Gectimiz yaz ise bodrumda club vera TMT deydim orasida cok guzeldi yani tavsiye ederim gitmek istiyene,gorusuruz optum bye

bizde bu sene alanyada yapmayı düşünüyoruz tatilimizi bera otel ilk kez gidicez umarım memnun kalırız daha önce kapadokyada dedemanda kalmıştık orası çok güzeldi bide karadenizde bi otelde kalmıştık adını hatırlayamadım ılgazda bi oteldi ama orası kış sezonu için

bizim rezervasyon gibi sorunumuz yok :):)
her sene allahın izniyle Amasra/Bozköy plajında kamp yapıyorz ailecek bu senede öss bir atlatim inş. yine ordayız.

bizde her sene bodrum clup flipper dayız artık ağutos gelsınde gıdelım çok eglenıyorum ordaa

Bende Bu Sene Fethiye Majestye Ordanda Side Selge Beache Gidicez ...fikirleri Olan Varsa Isterim Tecrübelerinizi

Ben Bide Geçen Sene Bodrum Yasmin Ve Larada Limak Laraya Gittim ...ikiside Güzeldi Tavsiye Ederim...

bizde haziranda inşllh balıkesir ayvalığa gitcez biz oraya daha öncede gitmiştik cok guzel bıyer bakalım yine oraya gıtcez bu sefer arkadaşlarla gıtcez daha eglenceli olcak hayrlısı baklım şu haziran biran önce gelsede gitsek :):)

Bİz de geçen sene eşimle Antalya Belek Clup Voyage gittik.Tek kelime ile harike herkese tavsiye ederim:)

arkadaşlar antalya lara da hotel sera var. geçen yaz ordaydım. 5 yıldızlı. dekorasyonu inanılmaz güzel bir otel. plajı filan harika tavsiye ederim. yemekler de güzeldi. ya otelin dekorasyonuna hayran kaldım. osmanlı sarayları gibi dizayn edilmiş mükemmeldi.

merhaba canım bende 2 sene once lara sera hoteldeydım,evet dedıgın gıbı ıc dızaynı super yanı dedıgın gıbı sankı osmanlı zamanına gıdıyosun ama benı yanı bızı esımle beraber rahatsız eden tek kusuru sehır merkezınde olusu ve ordakı beylerın kollarına rus bayanları takıp getırmesı rahatsız etmıstı sonucda bız aıle yerı dıye gıtmıstık

Biz bu Haziran sonu Sueno Beach Side ye gidiyoruz.Giden,kalan var mı arkadaşlar? Bilenlerin uyarılarını duymak isterim.

arkadaşlar bursa-eşkel'e gitmeyi planlıyorum ama biraz araştırma yapmam lazım internette pek bi bilgi bulamadım..orda yazlık evler varmış kiralayabiliyormuşsun ne kadar istersen biz öyle bişey düşünüyoruz,acaba orda kalan veya daha önce gitmiş olan varsa biraz bilgi verebilirse çok sevinirim..mesela o tür evleri nasıl bulabiliyoruz?

geçen sene iki defa balayına gitme fırsatımız oldu. ilkinde bodrum club blue dreams e gittik gerçekten çok güzel bir manzarası var , restaurantı çok şık, yemekleri gayet güzel ve çeşitliydi, bodrum un yapısı itibari ile biraz tepede kaldığı için denize inerlken asansör kullanıyorsunuz fakat asansörüde gayet şık bir biçimde ve düzenli yapmışlar inerken manzara ayaklarınızın altında kalıyor,
2. seçimimizde kemer göynük mevkiinde ulusoy club holiday tatil köyüydü burası da gayet güzel, temiz, eğlenceli ve yeşillikler içerisindetdi, gitmek isteyen olursa gönül rahatlığıyla her iki tesiside seçebilir..

bu sene de biraz geç kaldığımız için oteller full malesef ve istediğimiz yeri gönül rahatlığıyla seçemedik, en son karar kıldığımız yer bodrum litera holtels altınel oldu umarım buradan da memnun kalırıız eğer otel hakkında bilgisi olan varsa bana bilgi verirse sevinirim..

şimdiden en güzel, unutulmaz tatiller diliyorum...:teytey::içelim:

Gecen yaz Fethiye'deydik...sakin bir tatil istedik...güzeldi...en cok begendigim Jeep Safari oldu...onu mutlaka yapin...yaniniza seker alin ...köylerden gecerken cocuklar kosuyor...ingilizlerden alismislar...hepsi hello hello :1rolleyes:birde su bidonlari....cok sicak oluyor yollarda su savasi yapiliyor...diger Jeep'lerletatlicadiarzu:roflol:
mesuhur koy cok doluydu...bir kere bir kac saat durduk nasil kacacagimizi sasirdik...Belcekiz plaji bize yetti ...rengi cok güzel suyun...cennet cennet gercekten

Bu yaz Cesme Grand Ontur'u ayarladim...

3 yil önce Cesme'ye gitmistik cok hosuma gitti ...beach clup'lari gezmistik...cok güzeldi ...simdi cok merak ediyorum Grand Ontur 'u...resimlerde güzel görünüyor...ben Ilicayi istemistim önce ...ama... Grand Ontur'un yaninda arkadasimin annesinin yazligi var...onlarda oraya geliyor...kalabalik olacaz...bu yaz neler var orda bir türlü ögrenemedim...güzel barlar...degisik beach'ler acildimi acaba...birde konserler???

genelde ben Kemer hastasiyim...yillardir Tekirovaya gidiyoruz...plaji harika ...otellerde güzel...tavsiye ederim...dalis ögermek isteyenler icin ...cok sempatik dalis hocasi ile tanistim orda...Kemere gidip scuba diving yapamadan dönmeyin:1rolleyes:

biz geçen sene antalya kemerdeki gelidonya otelde kalmıştık.çok güseldi.anebella otelde 3 gün kaldık orası 3 yıldızlıydı ama düğüne gitttiğimiz için orayı uygun gördük.ama 3 yıldızlı olmasına ragmen mükemmel yemek ve hizmet vardı.çokda ucuzdu.
bu senede kemerde agustos sonunda carelta beach spa hotelde kalcaz.allah nasip ederse.

bayanlar banada çeşmede herşey dahil konseptinde ama fiyatıda cazip olan oteller tavsiye edebilirmisiniz??eylülün 22sinde gideceğim ve günlük kişi başı 80-90 verebilirim.teşekkürler....

tatile gitmeye bayılıyorum kendimi yenilenmiş hissediyorum temmuz 12 ye rezervasyon yaptırdım WOW KREMLİN PALACE bakalım nasılmış gelince anlatırım artık herkeze iyi tatiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…