Bu yaşına kadar hiç sevgilisi olmayanlar...

Bu biraz yanlış bir cümle olmuş. Her gün bir sevgili yapan kızlar kirli mi? İsteyerek böyle bir şey yazmadığını umuyorum.

Sosyal olmazsan sevgilin olmaz. Ben üniversite yıllarındayken bir ton kulübe üyeydim. Trekking, bisiklet, görsel sanatlar, kariyer ve yaşam. Bunun dışında eğitim gönüllüleri ve çydd'ye de üyeydim. Her kulüpten, her dernekten de bir talibim çıkardı. Eşimle de hobim sayesinde tanıştım. Aktif olmak önemli. Bir de özgüven... Omuzları düşük, insanın gözünün içine bakamayan biri kimse için çekici olmaz.

yanlış anlaşıldım öyle demek istemedim gerçekten :KK43:

valla bence iyi değil.
hayatına biri girdiğinde o bir sürü şey yaşamış olcak onun geçmişten anıları olacak senin hiç olmayacak ne bileyim aklına takılır senin onun geçmişi.

neden sevgilin olmadı ki hiç tuhaf, hiç senden hoşlanan olmadı mı?
sosyal mi değilsin?

hayır olmadı :KK43: biri ile internetten konuşmuştum sonra birşey hissedemedim dış görünüş öenmli olmamalı ama bakıncada içim ısınmadı bende konuşmayı kestim.

Daha cok disari cik, universite kluplerine git, spora basla.

Ben 1 klube uyeydim, 1 de yaptigim spor vardi hepsinden taliplerim vardi. Yani seni kimse gormuyorsa kim begensin talip olsun canim benim:))

Ote yandan taliplerimi ben begenmedim, benim begendiklerim p.c cikti derken benim de pek icacici bir ask hayatim olmadi......neyse , kismet diyerek sonuca varayim:))

öyle demek istemedim yani önem vermeyen ayrılıp anında birini bulanlar için dedim. Yoksa sevgili olan kıymetini bilen neden kirli olsun en temiz yürekli olan onlar. Yanlış anlaşıldığım için özür dilerim :KK43:

çok talihsiz bir cümle olmuş... temizlik insanın hayatına kaç kişinin girdiğiyle değil, kalbinin, ruhunun temizliğiyle ölçülür çünkü...
neyse madem gerçek düşüncen bu değil, ben de klasik önerilerde bulunacağim, klüplere, sosyal gruplara dahil olmalısın ve mümkün olduğunca insanları tanımaya çalışmalısın. bir de neden yok diye takarsan hiç olmaz :)

canım geç olsun güzel olsun inşallah çok gençsin daha. sevgilin olsa aşk acısı yaşatsa daha mı iyi boş ver üzülme sakın bir gün mutlaka olacak nasıl olsa hayırlısını versin rabbim

çok talihsiz bir cümle olmuş... temizlik insanın hayatına kaç kişinin girdiğiyle değil, kalbinin, ruhunun temizliğiyle ölçülür çünkü...
neyse madem gerçek düşüncen bu değil, ben de klasik önerilerde bulunacağim, klüplere, sosyal gruplara dahil olmalısın ve mümkün olduğunca insanları tanımaya çalışmalısın. bir de neden yok diye takarsan hiç olmaz :)

gerçekten yazarken düşünemediim için özür dilerim :KK43:
Aklımdan çıkmayacak aliba bu takıntı ondan hiç olmayacak ,:)

benim de 24 yasima kadarr olmadi,ben ama hic takmiyordum,insan arasira biraz bosluk hissediyor ama cok sosyal birisi oldugumdan fazla üzülmezdim. olur olur Allahin izniyle :)

gerçekten yazarken düşünemediim için özür dilerim :KK43:
Aklımdan çıkmayacak aliba bu takıntı ondan hiç olmayacak ,:)

takma ama daha 20 yaşındasın, sadece dediğim gibi önyargılı olmadan çevrendeki erkekleri tanımak için biraz çaba göster. mutlaka biri istediğin gibi çıkacaktır.
çok yakın cevremde 3 tane 35 yaş üzeri evlenmemiş hatta yıllardır sevgilisi olmamış yakınım var, üçü de güzel, kariyerli kadınlar, tek sorunları kimseyi beğenmiyor olmalari. yani hadi meslek takıntılarını geçtim o kısa, bu kel, öbürü gözlüklü diye tanımaya bile tenezzül etmiyorlar, sonra da her düğünde, doğumda benden çirkinler evlendi çocuk sahibi oldu diye ağlıyorlar. onlardan olma da ne olursan ol...

Bir de diyorlar ya hiç beklemediğin düşünmediğin bir zamanda çıkacak iste öyle bir zaman yok hep bu düşüncleer içindeyim ondan çıkmayacak galiba biri karşıma :KK70:
birini sevmek istemen dogal, dusune de bilirsin, yanlisa sapma yeterli : ) yaşin daha cok kucuk, ben 23umde evlendigimde bile millet bana cok kucuk demisti : )

ben 30 yaşındayım ,
hiç sevgilim olmadı, beni beğenenleri ben beğenmedim, beğendiklerimde beni beğenmedi.
tuhaf artık takmamaya çalışıyorum hayat bana yalnızlık sunduysa eğer çaba boşuna.
bu saatten sonra da çok zor, esas benim başlık açmam lazım galiba

takma ama daha 20 yaşındasın, sadece dediğim gibi önyargılı olmadan çevrendeki erkekleri tanımak için biraz çaba göster. mutlaka biri istediğin gibi çıkacaktır.
çok yakın cevremde 3 tane 35 yaş üzeri evlenmemiş hatta yıllardır sevgilisi olmamış yakınım var, üçü de güzel, kariyerli kadınlar, tek sorunları kimseyi beğenmiyor olmalari. yani hadi meslek takıntılarını geçtim o kısa, bu kel, öbürü gözlüklü diye tanımaya bile tenezzül etmiyorlar, sonra da her düğünde, doğumda benden çirkinler evlendi çocuk sahibi oldu diye ağlıyorlar. onlardan olma da ne olursan ol...

Doğru diyorsun ince eleyip sık dokuyunca olacaksa da olmuyor, adım atacağım bir yerden ama hep sonrasında olacakları düşününce geri çekiliyorum

birini sevmek istemen dogal, dusune de bilirsin, yanlisa sapma yeterli : ) yaşin daha cok kucuk, ben 23umde evlendigimde bile millet bana cok kucuk demisti : )

İnşallah hayırlısıyla gönlümdeki gibi olur her şey, tabi sizler içinde derdime ortak olduğunuz için Allah gönlünüzdeki hayalinizdeki gibi hayırlısıyla versin her şeyi...

ben 30 yaşındayım ,
hiç sevgilim olmadı, beni beğenenleri ben beğenmedim, beğendiklerimde beni beğenmedi.
tuhaf artık takmamaya çalışıyorum hayat bana yalnızlık sunduysa eğer çaba boşuna.
bu saatten sonra da çok zor, esas benim başlık açmam lazım galiba

Arkadaş çevremin sevgiliileri var diye bana bundan sonra zor gibi geliyor. Birde üni 2. sınıftayım bu zamana kadar olmadıysa olmaz diyorum ortak aynı hayat aynı :/

X