Bu yaşına kadar hiç sevgilisi olmayanlar...

lovemetender_

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2014
252
87
29
Biliyorum burada bir sürü evlenip ya da sevgilisi olup zor günler geçiren insanların paylaşımları var. Şimdi sevgilin olsa ne olacak keyfine bak diyeceksiniz, ya da evlenip ne oluyor hayat kısıtlanıyor... Tabi ki de herşeyin hayırlısı... Tek korkum gelecekte hiç kısmetimin olmayacağı düşüncesi. Hiç bu duyguyu tadamadan ölecekmişim, karşıma hiç istediğim hayırlı biri çıkmayacak gibi geliyor. Yaşım 20. Çok gençsin dediğinizi duyuyorum ama bu zamana kadar bir tane bile olmadıktan sonra geleceğe dair umur bağlayamıyorum. Allah daha büyük dert vermesin, bu yaptığım isyanda değil. Hayırlısı böyleymiş ama içimde bir yerler çok boş çok yalnız çok kırgın... :KK43:

Biliyorum burada bir sürü evlenip ya da sevgilisi olup zor günler geçiren insanların paylaşımları var. Şimdi sevgilin olsa ne olacak keyfine bak diyeceksiniz, ya da evlenip ne oluyor hayat kısıtlanıyor... Tabi ki de herşeyin hayırlısı... Tek korkum gelecekte hiç kısmetimin olmayacağı düşüncesi. Hiç bu duyguyu tadamadan ölecekmişim, karşıma hiç istediğim hayırlı biri çıkmayacak gibi geliyor. Yaşım 20. Çok gençsin dediğinizi duyuyorum ama bu zamana kadar bir tane bile olmadıktan sonra geleceğe dair umur bağlayamıyorum. Allah daha büyük dert vermesin, bu yaptığım isyanda değil. Hayırlısı böyleymiş ama içimde bir yerler çok boş çok yalnız çok kırgın... :KK43:

ayy şekerim tertemiz kız diye evlenir seninle evlenen :KK70::KK70:

bu forumu baz alıp ilişkileri genellememek lazım. adı üstünde bir derdim var diyor. derdi olmayan buraya ben çok mutluyum diye yazmıyor ki. hayatta bütün evlilikler problemli değil yada sevgililer.bence sen burayı çok takip etme zira ilişkilere dair bir ön yargıya sahip olabilirsin :)

bence bir yerden başla erkek arkadaş edinmeye sevgili olmasına gerek yok arkadaş çevreni genişlet ben ilk erkek arkadaşımla olan ilişkime bakıyorum da ne kadar safmışım tecrübe mutlaka gerekli yıl olmuş 2015 eli erkek eline değmemiş olayı kalmadı artık sen insanları tanımaya tecrübe etmeye bak..

senin sevdiğin seni sevmiyor seni sevenide sen mi sevmiyorsun yoksa o da mı yok anlamadım. Çünkü bir şekilde illaki olur yani çirkinlik güzellik farketmiyor. Kişilik olarak çok çekingen soğukmusun ? Hobilerle filan uğraş yeni kişilerle tanışırsın ortak noktalarınız olan.

bence en guzeli.. zihnin temiz kalacak ve gereksiz insanlarla yasadiklarin/pismanliklar (illa fiziksel seyler degil) isgal etmeyecek hafizani.. ilk kez esine sarilmak, her seyi her duyguyu onunla yasamak 'bence' cok guzel.. hic sevgilim olmadi, demekki evlenemiycem dusuncesini at zihninden.. ne alaka yani.. nasibin vakti gelmemistir.. Allah'tan hayirlisini dile..

Bence hergün bir sevigli yapan kızlar bu konuda daha şanslı, temizlik bir işe yaramıyor sanki :/

Bu biraz yanlış bir cümle olmuş. Her gün bir sevgili yapan kızlar kirli mi? İsteyerek böyle bir şey yazmadığını umuyorum.

Sosyal olmazsan sevgilin olmaz. Ben üniversite yıllarındayken bir ton kulübe üyeydim. Trekking, bisiklet, görsel sanatlar, kariyer ve yaşam. Bunun dışında eğitim gönüllüleri ve çydd'ye de üyeydim. Her kulüpten, her dernekten de bir talibim çıkardı. Eşimle de hobim sayesinde tanıştım. Aktif olmak önemli. Bir de özgüven... Omuzları düşük, insanın gözünün içine bakamayan biri kimse için çekici olmaz.

"bu yaşıma kadar sevgilim olmadı" başlığını görünce 30-40 gibi bir yaş bekliyordum içeriye girip 20 yaşı görünce gülümsedim.Dur bakalım daha 20 yaşındasın önünde iş hayatın olacak sosyal çevren genişleyecek acele etme.

valla bence iyi değil.
hayatına biri girdiğinde o bir sürü şey yaşamış olcak onun geçmişten anıları olacak senin hiç olmayacak ne bileyim aklına takılır senin onun geçmişi.

neden sevgilin olmadı ki hiç tuhaf, hiç senden hoşlanan olmadı mı?
sosyal mi değilsin?

senin sevdiğin seni sevmiyor seni sevenide sen mi sevmiyorsun yoksa o da mı yok anlamadım. Çünkü bir şekilde illaki olur yani çirkinlik güzellik farketmiyor. Kişilik olarak çok çekingen soğukmusun ? Hobilerle filan uğraş yeni kişilerle tanışırsın ortak noktalarınız olan.

Aslında biraz özgüvenim yok galiba. Şöyle ki benim beğendiğim kişilerin dış görünüş ya da kişilik olarak beni beğenmeyeceği kanıdayım. Zaten de beğenmezler...

bence en guzeli.. zihnin temiz kalacak ve gereksiz insanlarla yasadiklarin/pismanliklar (illa fiziksel seyler degil) isgal etmeyecek hafizani.. ilk kez esine sarilmak, her seyi her duyguyu onunla yasamak 'bence' cok guzel.. hic sevgilim olmadi, demekki evlenemiycem dusuncesini at zihninden.. ne alaka yani.. nasibin vakti gelmemistir.. Allah'tan hayirlisini dile..

Bir de diyorlar ya hiç beklemediğin düşünmediğin bir zamanda çıkacak iste öyle bir zaman yok hep bu düşüncleer içindeyim ondan çıkmayacak galiba biri karşıma :KK70:

valla bence iyi değil.
hayatına biri girdiğinde o bir sürü şey yaşamış olcak onun geçmişten anıları olacak senin hiç olmayacak ne bileyim aklına takılır senin onun geçmişi.

neden sevgilin olmadı ki hiç tuhaf, hiç senden hoşlanan olmadı mı?
sosyal mi değilsin?

Tek ve ilk olsun deyip kendimi kapattım hiç olmadı :/

Sevgilisi olanlar kirli mi? Hic sevgili edinme tertemiz kal o zaman, ilerde ailen birini bulur evlenirsin tertemiz...

öyle demek istemedim yani önem vermeyen ayrılıp anında birini bulanlar için dedim. Yoksa sevgili olan kıymetini bilen neden kirli olsun en temiz yürekli olan onlar. Yanlış anlaşıldığım için özür dilerim :KK43:

X