Bu uyarı mesajını anlayamadım

Sessiz ve takipte kal.Kadın hissediyorsa büyük ihtimal doğrudur.Ayrica ne münasebet bu rahatsizliginizi dillendirdikten sonra esinizin onu hala takipte kalmasi kendi cikmaliydi.Ayrica bunu paylaştıktan sonra kızın sizi engelleyip kocanızı engellememesi ben bunda art niyet ararım.O benim arkafaşımsa benle görüşsün niye kocamka göŕüşuyor yani saçma.Günah falan almıyorsun sadece kanıt bulmadan patlatmışsın daha akıllı davran geri çekil ve bekle illaki açık verecekler.

Engelleyerek bir kanıt bulamazsınız ama yanlış yapmışsınız. Ölüye yatıp gizlice takip edecektiniz.

Ayrı şehirlerdeyiz yüz yüze görüşme pek olmadı tlfn da görüşme yakalayamadım biraz kurnazdir o konularda arkadaşım iz biraktirmiyor yoksa eşim tüm şifreleri var bende

Eşinizin tüm şifreleri var sizde,Facebook hesabına girebiliyorsunuz.Ortak sosyal medya hesapları var.Bu adamdan şüphe etmenizin sebebini tam olarak anlayamıyorum ben.He şunu da diyeyim.Arkadaslarimin eşimle,eşimin arkadaslarimla samimiyetini sevmem,olmalarını istemem.Elbet arkadaşlarım kocama bayılıyor değil.Bu öyle bir şey değil işte,tam olarak ifade edemiyorum.Herkes yerini,adabini bilmeli. Belki geri kafalı diyecekler ama öyle.

Aynen öyle...

E senin arkadaşın eşinin de arkadaşı oluyorya hani… eşimin arkadaşlarıyla buluşuyoruz görüşüyoruz ekleniyor instadan hepimiz arkadaş oluyoruz sonuçta

Yahu ne helalleşmesi??? Şuan böyle olmanızın sebebi eşiniz zaten. Adam gibi düzgün dursa imiş, siz bu halde olmazdınız. Sizi dinlememiş, engellemişsiniz, engeli kaldırmış, adamın düşüncelerinizin yanlış olduğunu kanıtlamak gibi bir derdi yokki.

Aldatmış diyemem belki ama bir beğeni, ilgi, alâka söz konusu gibi...

E senin arkadaşın eşinin de arkadaşı oluyorya hani… eşimin arkadaşlarıyla buluşuyoruz görüşüyoruz ekleniyor instadan hepimiz arkadaş oluyoruz sonuçta

Benim kız arkadaşlarım eşimin arkadaşları olmadığı gibi, eşimin erkek arkadaşları benim arkadaşım olmuyor.
Evimede tek erkek olarak gelmezler ben varken.
Veya kız arkadaşlarım bendeyken eşim gelip bizimle oturmaz.
Eşli görüştüğümüz kişilerinde zaten eşleri eklidir bende, kocalarını ayrıca ekleme gereği duymuyorum. Geldiklerindede zaten hep beraber oluyorlar.

Şimdi bize dürüst olun lütfen, böylece sorununuz daha kolay çözülür. Siz eşiniz ve arkadaşınızla ilgili neyden şüpheleniyorsunuz..Hepimizin aklına aynı şey geldi işte. Sessiz ve takipte kalın

Her kadının hissettiği şüphe durumları ama kanıt geciremedim elime beğeniler engeli kaldirmalar vs ile kaldı ve şuan arkadaşımla görüşmüyoruz böyle bitti 20 yıllık üniversite dostluğu asıl suçlu eşim uyarilarima rağmen beni dinlemedi bu noktaya getirdi ve o senin hayatında çürük elmaymis zaten çıkması iyi olmuş dedi gunahimizi aldın dedi helallik al dedi bana trip atmasan bunlar olmayacaktı dedi ben hep dürüst oldum suphelerimde de yanilmadim hiç ama kesin kanıt olmadan paronayak şüphe hastası bir kadın gösterecek beni eminim ama Allah a güvenim sonsuz gerçekler önüme çıkacak elinde sonunda inslh

Allah kolaylık versin size. Adamın bir dediği bir dediğini tutmuyor, söylediği şeyleri söylemedim diyor...

Eşinizle arkadaşınızın arasında sizin şüphelerinizi destekleyecek bir şeyin yaşanıp yaşanmadığını bilemem ama bir ara belgesel tarzı bir şey izlemiştim. Orda kadın aldatılıyor ve adam kadını o kadar güzel manipüle ediyor ki kadın sonunda problemin kendisinde olduğuna, olayları kafasında kurduğuna, gereksiz paranoya yaptığına ikna oluyor. Sonunda her şey açığa çıkıyor tabi o ayrı ama belgesel sonunda da şöyle bir bilgi veriliyor. Meğer bu tarz olaylarda kadının elinde ne kadar güçlü doneleri olursa olsun gün sonunda adam o kadıni bir şekilde manipüle edip kadını, problemin onda olduğuna, her şeyi kafasında onun kurduğuna bir şekilde ikna ediyormuş. O yüzdendir ki bu tarz durumlarda her nekadar zor olsa da (çok zor ve yıpratıcı olduğuna eminim) her daim sinsiyi oynayıp surata çarpabilinecek kesin veriler bulma yoluna gidilmeli. Size de bundan sonrası için bunu önerebilirim yalnızca.

Eşinizle arkadaşınız sanal olarak mı görüşüyor sizce ? Yani video beğenisi neden sizi bu kadar rahatsız etti. Büyük olay çıkarmışsınız tam olarak neyden şüphelendiniz siz?

Herkesin dinamiği farklı tabi, sizin ilişki tipinize saygı duymakla beraber herkes de böyle değil yargılamayın siz de

Daha çok eşiniz şüpheli geldi.Karşı taraftan ziyade.

Daha ne desin ki Her şey ortada sanki ama..

Filiz neyi itiraf edecek Firdevs hanım? Bunun Azizle ne ilgisi var?

Her şey apaçık ortada değil mi sizce de?

Neyi anlatacakmış eşiniz?

ben de tüm şüpheli gelenleri anlattım bana ters dedim beni engelledi eşimi engellemedi
Şüpheli gelen şeyler sadece beğeniler ve sildiginiz halde geri gelen tel numarası falan mı yoksa yüzyüze gelindiğinde bir şey hissettiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…