Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bu ünlülerin göğüslerine noldu ?

Epcet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
474
2
31
Kızlar büyük göğüs denince akla Monica bellucci ve Salma hayek gelir bunlar en bilinenleridir.Fakat bu ünlülerin göğüslerinin resimlerine bakıyorum her fotoğrafta farklılar?Neden böyle sizce bakın size birkaç örnek :
Bu Salma Hayek'in göğüsleri ve ilk fotoyla son foto arasında dağlar kadar fark var.Estetik bir operasyon olmadan o küçücük memeler nasıl böyle devasa olmuşlar ?

Bu da Monica'nın göğüsleri : Burada ne kadar küçükler değil mi?Tabi Monica'da küçük 18 20 ancak var.birde son resim dikkatinizi çekti mi?Bu şekilde sivri çıkan göğüsler daha mı dik acaba?Hiç böyle bir göğüs şekli görmemiştim.
Bu biraz büyük hali göğüslerinin
Bu da dev olmuş hali Üstelik Monic^'nın hiçbir yerinde estetik operasyon yok.Doktorlar silikondan başka hiçbir şekilde büyümez diyor ama bunlar nasıl büyümüş öyleyse?? ben çok karşıyım silikona.
Bu da son hali kızlar
Bence inanıp gereğini yaparsak büyüyecekler.Bunda genetik faktörlerde şans diye düşünüyorum.Silikondan başka çaresi yok diyen doktorların gözüne gözüne sokmak lazım bunları :)

Silikon olmadigina kesin eminmisinki ben unlulere inanmam heryerlerini sisirtiyorlar

2 fotodaki gibi goguslerim olsun isterdim o yeterdi bana

Son düzenleme:
valla canım yok diyorlar işte bilemiyorum ama gnelde bnm gördüklerimde annesinin büyükse zamanla kızında büyüyor.benim ilk fotodaki gbiydi şimdi 2. fotodaki gbi druyo dolgusuz 80 b takınca.halbuki bnm bdenim çk dha kçükmüş göğüs altını ölçünce.üstüm çk zayf çnkü.birde ben otururken flan yanlara dönme hareketi yapıyorum o belimi çk inceltti bel ince olncada göğüs dha byük görünüyor haliyle :)bnm çok byümesi lazım çnkü şöyle bir sorun var 20 sinde anneminde bnmki kdarmış şuan bildiğiniz dümdüz büyüyeceğine küçülmüş.hatta sadece derisi kalmış üzerinde ve sarkmış içi boşalmış resmen yağ dokusunun d si yok.bnmde btün vcudm anneme benzer omuzlar dar bel çok ince göğüs küçük, kalça çok sivri bacaklar uzun ayak blekleri braz kalın olarak.kodumuz aynı.bnmde öyle olmasından korkuyorum ilerde.ancak o kdar fena bir görüntüye ulaşırsa bnm silikon yaptırabilirim.çnkü gerçekten kusurlu bir görünüm onnki.

Bu göğüs buyumemiski tamamen sarkmış;yapmaya böylemi olmasını istiyorsun göbeğinle arasında mesafe olsa daha iyi olmazmi danteeee

acaba göğüslerine ilaç gibi bişeymi enjekte ediyolar...şişiyo göğüs...ilacın etkisi geçince ne olacak....bi kaç ay eğer böle ilaç enjekte etme durumu varsa yapmasınlar...ne olur acaba...göğüsleri yerleri süpürür...töbe töbe .....

Bu göğüs buyumemiski tamamen sarkmış;yapmaya böylemi olmasını istiyorsun göbeğinle arasında mesafe olsa daha iyi olmazmi danteeee

en son fotoda sarkmış görünüyor fakat en alt sağdaki füze gibi dimdik.aralarında bir iki sene var yalnızca ve 48 yaşlarında flan Monica

Ben doğum kontrol hapı kullanıyorum yanlız rahatsızlığımdan dolayı adet düzensizliği icin göğüsleriim acayip degisti olumlu anlamda harika yapiyor tavsiye etsem olumsuz yönde etkilemek istemem sizi yaman etkileri fazla olan ilaç çünkü bildiğiniz gibi

evet bu bilinen birşey çoğu bayanın büyümüş böyle ama geçiciymiş.şimdi bide annem blsa hapları ne derim ona :)))Bi ara doktor sivilce rahatsızlığım varken yazmıştı bende bende götürdüm okulda içmiştim herkes bi kıllanmıştı benden o gnden snra attım çöpe öğrenince dğum kontrol hapı olduğunu.17 yaşımda falandım kullansaydım keşke belki kalıcı etki gösterirdi :)

Monica Bellucci'nin özellikle çocuklarını doğurduktan sonra daha büyük olduğu görünüyor zaten Monica ilk yıllarındaki kiloda değil biraz daha kilo aldı haliyle göğüsleri büyüdü. Her insanın vücut yapısı farklı, değişik bölgelerden kilo alabiliyorlar. Ayrıca epcet biz senle zamanında tartışmıştık diye hatırlıyorum Monica hakkında şimdi Monica sever olmuşsun profilinde bile fotosu var:/

Son düzenleme:

evet tartışmıştık ve o zmanda monica'dan nefret eder bi halim yoktuki.Sizin tanrıça gibi baktığınız kadına o kdarda değil tarzı bi diyolağumuz olmuştu.Ki hala aynı görüşteyim.Yüzünü ve dudaklarını beğenirim Monica'nın her zaman zarif görünmesinide tabiki.

Yüzünü, dudaklarını, göğüslerini, zarifliğini eee daha ne kaldı ki:) zaten Monica'yı kadınlardan çok erkekler seviyor internette özellikle sözlükte yorumları okuyunca anlıyorum ki tanrıça gözüyle bakıyorlar kadına:) bende hala öyle olduğu kanaatindeyim:)

Herhalde erkeklerden çok kadınlar yazacaktın bnm sevgilimde çok beğeniyormuş onu dyunca incelemeye aldım hatunu ondan snra hayranlığım biraz arttı desem yanlış olmaz:)evet epey güzel kadın.ama bel oyuntusu ve kalça yapısı çok gzel değil bnce.bnmkne bakılınca koca bir kıvrım var çok ince bir belim ve sivri kalçam var ama onda yok kemikleri açılmış kilodan geniş bir kalça ama çok etli değil kalkık değil, bacak yapısınıda kendiminkine benzetiyorum braz yapılı bilekleri de pek ince değil gbi.ama bir çok özelliğiyle evet çok güzel kadın...

Yok yok doğru yazdım aksine kadınların bir çoğu beğenmiyor:/... erkekler ciddi ciddi Monica Bellucci hayranı etrafımda çok duyduğum gibi, internette yazılanları görüyorum:)... Bel oyuntusu vardır Monica'da, kıvrımlı bir vücudu sahip olduğu için, vücuda göre ince bel olmazsa olmaz. Bacakları ve bilekleri biraz kalındır.

Son düzenleme:

Allahtan dr bana annemin yaninda yazmıştı ilacı bende geçicidir yani bırakınca fos diye iner sanırım buda kötü tarafı tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…