bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

Hayır !! Ama Çok Pis Aşık Oldum !! İçimde Kaldığını Düşünmeyin Evlendik !!

Altta ki, Çaktırmadan Alt Komşunun Bahçesine Halı Silkeliyor musun ??

Hayırrrr....

Alttaki beyaz çamaşırlarını içine renkli giripte bütün beyaz çamaşırları renkli yaptınmı??

Hayırrrr....

Alttaki beyaz çamaşırlarını içine renkli giripte bütün beyaz çamaşırları renkli yaptınmı??

Yaptım da nedense hiçbi zaman adamakıllı renklenmiyolar...Ya toz kırmızı, ya toz siyah ya da alabula lacivert oldular

Alttaki hiç kendim yerim diye aldığın ama istemeyerek misafire ikram ettiğin birşey oldu mu?

Annem, nişanlım ve her türlü teknolojik cihaz (mühendisim ben kendimi durduramıyorum laptop filan gördüğümde )

Daha büyük beden giydiğin halde arkadaşlarına daha küçük beden giydiğini söyledin mi
Ya da kilonu daha az söylediğin oldu mu

Hayır !! Görünen Köy Kılavuz İstemez !!

Alttaki Konuşmak İstemediğin Birisi Aradığında ''Alo... Alooo Sesin Gelmiyo'' Deyip Pat Diye Telefonunu Tamamen Kapattığın Oldu mu ??

evet yaptım bunu birkez ama karşı taraf ısrarla aramaya devam edince malesef konuşmak zorunda kalmıştımm...

alttaki arkadaş hayatta yapmam dediğin ama sonra yaptığın birşey oldumu??

yakın bir arkadaşımla çok kötü kavga etmiştim birdaha kesinlikle o kişiyle konuşmam demiştim ama daha sonra barıştık ve konuştum

alttaki birinden nefret ettiğin halde ona iyi davranmak ve seviyormuş gibi yapmak zorunda kaldın mı?

okkalı bir küfür ederim.sonra bir eğlencem bu vardı o da gitti diye sitem eder üzülürüm Allah korusun

yaptığın en büyük aptallık?

eski sevgilimden ayrılırken neden ayrıldığımı söylemedim, söyleseydim keşke onun tam bir ahmak olduğunu :)))

en sevdiğin spor

eski sevgilimden ayrılırken neden ayrıldığımı söylemedim, söyleseydim keşke onun tam bir ahmak olduğunu :)))

en sevdiğin spor
balığa çıkmak (bakmayın ööle,satranç gibi o da bi beyin sporu)
sırf arkadaşının hatrına,bilmediğin ve temizliğinden de emin olmadığın bi yerden yemek yedin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…