bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

birkaçtane var aslında:KK17:
en son cep telefonumu makineye atmışım yanlışkla cebimdeydide bozuldu yeni aldıydık
sonra ben eşime örtüyü silkelerken aşağıya düştü kvk yı aradım çalışmaz dediler dedim
makineye attım desem dilinde kurtulamazdım mecbur kaldım vallahi..:44::KK53:
altaki arkadaş en büyük pişmanlığın

Son düzenleyen: Moderatör:
birkaçtane var aslında:KK17:
en son cep telefonumu makineye atmışım yanlışkla cebimdeydide bozuldu yeni aldıydık
sonra ben eşime örtüyü silkelerken aşağıya düştü kvk yı aradım çalışmaz dediler dedim
makineye attım desem dilinde kurtulamazdım mecbur kaldım vallahi..:44::KK53:

bende bekarken aşkımla cepten konuşuyorumya her akşam yastığımın altında cep tl her sabahta çarşafı silkelerim o sabah toplamışım çarşafı silkelerken camdan daannn diye bi ses geldi gitti telefonn...:KK1:ama bayağı kullandım yine sağlamdı nokıanın yanları ışıklıları vardı ondandı....:KK16: sonra aşkım doğum günümde telefon aldı ama...:KK69:

zamanında aynı hataları yaptıkları için şimdi kızlarıda hatalı olsun istemezler o yüzden anlamıyormuş gibi görünürler.
çok konuşan insanlar sinirinizi bozarmı?

helede gerksiz konuşuyorlarsa daha çok sinirimi bozarr

yaptığın en büyük en deli en uçuk çılgınlık neydi ve ne zaman yapmıştıın

sanırım 16 yaşındaydım.bi tatil beldesine nüket duru yaz konseri için gelmişti.tabii ki çok büyük bi hayran kitlesi yoktu.çoğu insan meraktan toplanmıştı.ben ve 3-5 arkadaşım,tesadüf o alanda bulunuyorduk ve kadına bi iilik yapalım dediydik.en ön sıralara ilerleyip t-shirt'ümüzün yakalarından yırtarcasına çekeleyip deli gibi:'nükheeeeeeeeet!u-huuuuuuuuuu!' diye bağırınıp durduk,sanki çitten fanatikleriymişiz gibi.kadın kendi bile bu ilgiye şok olmuştu...:KK60:
hayatında gördüğün en güsel yer nire?

Antalya da gizli bir koy keşfettik orası
Hayatın boyunca ıkanmadan geçirdiğin en uzun süre kaç gündür?

evli değilim ama ilk aşkımın kocam olmasını çok istiyrum:)

sanalda dostluk arkadaşlık olurmu?

evli değilim ama ilk aşkımın kocam olmasını çok istiyrum:)

sanalda dostluk arkadaşlık olurmu?

çoook sakıncalı benim kankam var isim benzerlğiyle tanstık ama bi sürü ortak arkmz var ii biri tabi herkes öle çıkmayabilir aşağıdaki en uyuz olduğun kişi kim:KK53:

Tatil demek, böyle i....m gibi, p...gibim :KK60:

Tatil demek yeşilliklerin içinde bi bahçesi olan temiz bi butik otelde kaliteli mamullerden oluşan bi kahvaltı yapmak, o yeşilliklerde kitap okumak, denizi varsa mutlaka gidip 1-2 saat yüzmek, sonra odaya çıkıp biraz uyumak, inip öğlen yemeği yemek, birlikte gittiğim insanlarla geyik muhabbeti, etrafı gezmek, dağara çıkıp yürümek, akşam yemeği, karanlıkta eş dostla içilen güzel demlenmiş bi çay (cam bardakta) sonra yine geyik geyik geyik...Bu işte.

Sence huzur ne demek?

Tatil demek, böyle i....m gibi, p...gibim :KK60:

Tatil demek yeşilliklerin içinde bi bahçesi olan temiz bi butik otelde kaliteli mamullerden oluşan bi kahvaltı yapmak, o yeşilliklerde kitap okumak, denizi varsa mutlaka gidip 1-2 saat yüzmek, sonra odaya çıkıp biraz uyumak, inip öğlen yemeği yemek, birlikte gittiğim insanlarla geyik muhabbeti, etrafı gezmek, dağara çıkıp yürümek, akşam yemeği, karanlıkta eş dostla içilen güzel demlenmiş bi çay (cam bardakta) sonra yine geyik geyik geyik...Bu işte.

Sence huzur ne demek?

evim eşim ve çocuklarımmmm...
bi de annem

güzel başlayan bigün yoktan bir sebeple sona erdimi hiççç

Son düzenleme:
X