bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

kaderimi ve hayat akışımı üç beş şekil ile bi avuç yıldızın belirleyebileceğine inanmıyorum
iyiki şuna sahibim dediğin ev veya kişisel eşyan nedir?

kaderimi ve hayat akışımı üç beş şekil ile bi avuç yıldızın belirleyebileceğine inanmıyorum
iyiki şuna sahibim dediğin ev veya kişisel eşyan nedir?
bilgisayar telefon çamaşır ve bulaşık makinesi
en sevmediğin kimse yada kimseler hayatındaki yada çevrendeki...

o kadar çok var ki kimleri yazsam

eşimin babası, ablası, amcası, halası bir de muhasebecimiz

daha önce yapamadığın , içinde ıhde olarak kalan şey yada şeyler ??

Son düzenleme:
henüz böyle birşey diyecek kadar hayat tecrübem olmadı ama 1 sene daha öss hazırlanıp ailemin yanında olup okumayı isterdim başka uzak bi şehirdeyim.

hayatında çok sevdiğin biri için neleri göze alabilirsin

Çok şeyi göze alabilirim ve hatta hem ailem hem de nişanlım için hiç akla hayale gelmeyecek fedakarlıklar yaptım.
Hapşurduktan sonra mutlaka ellerini yıkar mısın

peçeteye hapşurduysam yıkamıyrum genelde

can sıkıntısından yapcak bişey bulamadıgın anlar oluyumu?

offf kesinlikle,özellikle mevsim geçişlerinde canım çok sıkılıyorrrrrrrrrr...

sence uzaylı die bir şey var mı???

ben asla yalan söylemem...(son kişi sen oldun!)
sabah hiç aynaya bakıp da bıkkınca:'Yo hayır,gene mi sen?!'dediğin oluyo mu?

hayır olmuyor
hiç erkek arkadaşına/nişanlına/eşine kazara mesaj atmış gibi yapıp dikkatini çekmeye çalıştın mı

Şu an asla yapmam ama çocukken yapmışımdır belki :26:

Telefonuna gelen son mesaj?

Elazığlı ninenin birisi otobüste tam şoforun arkasına oturur.. Nine sıcak kanlılıkla sorar ''yavrum leblebi yermisin'' şofor ''tamam'' der. Bir iki yerken bir sürü leblebi olur.. Şofor en sonunda sorar ''nine bu leblebiler biraz yaş mıı??'' Nine der ki; ''oğlum işlerim yok şekerini emiyorum, leblebisini sana veriyorum..''

sabah ablam yollamış

Sıradakı de en son hangi otobuse bındı ??

Son düzenleyen: Moderatör:
YKM de 77 tl olan bir kotu indirimle 27 tl ye aldım

Şu an msninde online kaç kişi var

mercimek çorbası

evden çıkarken çorabının kaçtğını fark edip değiştirmey üşenip daha sonra seni uyaran ilk insana "aaaa ne zaman kaçmış hiç farkında değilim" dedin mi

Valla daha az önce makarna suyunu koyduğumu unutmuşum tencereyi yakıyodum az kalsın

Telefonunun modeli ne?

blackberry bold 9000

sıradaki eğer vücudundaki bir yeri değiştirme imkanın olsa nereni düzelttirirdin ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…