Bu Testi Uygulayın MSNyi Gerçek Amaçta Ne İçin Kullandığınızı Görün:)

• Konu Sahibi AŞKA_KÜSKÜN
  • Başlangıç Tarihi
MSN Sizin İçin Zevk
Genelde kullanmıyorsunuz, `Aaa Maillerime Bakayım` sizin MSNe giriş cümleniz. Böylelikle listenizde 3-5 kişi bulundurursunuz. Bunlar ise genelde sizi MSN ile tanıştıran kişilerdir. 5.2 Milyon kullanıcının %11i bu yönde kullanıyor.

EEwt pek msn başında saatler geçirmem yani şu sıralar
Önceden 5 saat hiç kalkmadan Konuştuğumu hatırlıyorumm Utanıyorum_! :mymeka:

MSN Sizin İçin Zevk
Genelde kullanmıyorsunuz, `Aaa Maillerime Bakayım` sizin MSNe giriş cümleniz. Böylelikle listenizde 3-5 kişi bulundurursunuz. Bunlar ise genelde sizi MSN ile tanıştıran kişilerdir. 5.2 Milyon kullanıcının %11i bu yönde kullanıyor.
ben böyleymişim.........

MSN Sizin İçin Zevk

herkezde aynısımı çıkmış yahu

MSN Sizin İçin Zevk

bendede aynı şakkıdı

msn manyağ yaptı beni msn e girerim pc yi açar açmaz ama pek fazla konuşmam yani

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:​

MSN Sİzin İçin Kötü Amaç!
Sağda solda bulduğunuz ayşe_XXX@XXX.com, yağız21@XXX.com adlı adreslere ilginiz büyük, bu yüzden MSNi çöpçatanlık amacıyla kullanıyorsunuz. Bazı kesimlerce bu `ego tatmin etmek` olarak adlandırılıyor. 5.2 Milyon kullanıcının %38i bu yönde kullanıyor.​

hicte bi kere :dilcikar:
benim msnimde sadece kk li arkadaslarim var ve msnim sadece kkya ait :mymeka:

sağolasın...

MSN Sizin İçin Zevk
dogru gercektende

Sağda solda bulduğunuz ayşe_XXX@XXX.com, yağız21@XXX.com adlı adreslere ilginiz büyük, bu yüzden MSNi çöpçatanlık amacıyla kullanıyorsunuz. Bazı kesimlerce bu `ego tatmin etmek` olarak adlandırılıyor. 5.2 Milyon kullanıcının %38i bu yönde kullanıyor.

haydaaa valla yalan ay kandiiriooo bu aa:))

MSN Sizin İçin Herşey...
Hayatınızın çoğunda onlinesınız. Aile bireyleriyle, okul-iş arkadaşlarıyla, kız arkadaşınızla, netten edindiğiniz sosyal arkadaşlarınızla MSN yoluyla irtibattasınız. MSN sizin için hayatın bir bölümü. PC açar açmaz ilk işiniz MSNe bağlanıp online listenizi kontrol etmek. 5.2 Milyon kullanıcının %22si bu yönde kullanıyor.
ewet doğru...

Msn benim için yabancı bir şeymiş yabancı değil ama ben çok nadir girerim msnye ve girmemin genel nedeni zaruri ihtiyaçlar bir nevi telefon gibi kullanıyorum msn'ye
Ha bir noktaya değineyim "em es en" değil "me se ne" demeyi tercih ederim ve böyle denmeli zira Türkçe de harfler okunurken sesli harf sona gelir.
Oyy TDK çalışanı olmalıymışım.Bir kuarlcıyım bu günler de nasıl laelaelaelaelae

MSN Sizin İçin Yabancı Birşey
Çoğu kere mailiniz kullanmadığınız için inaktif olmakta. Adres listeniz büyük ihtimalle boş. Şahsınıza ait bilgisayarınızda da MSN Messenger kurulu değil. Güncel sürümlerden haberiniz yok. 5.2 Milyon kullanıcının %19u bu yönde kullanıyor.

hakkaten doğru yaw...fazla sewmem ve ilgilenmem msn ile

MSN Sizin İçin Zevk

sengözlerimebaksanab

valla bana aynısı cıktı pekte yalan sayılmaz............:enbuyukkk:

MSN Sizin İçin Herşey...
Hayatınızın çoğunda onlinesınız. Aile bireyleriyle, okul-iş arkadaşlarıyla, kız arkadaşınızla, netten edindiğiniz sosyal arkadaşlarınızla MSN yoluyla irtibattasınız. MSN sizin için hayatın bir bölümü. PC açar açmaz ilk işiniz MSNe bağlanıp online listenizi kontrol etmek. 5.2 Milyon kullanıcının %22si bu yönde kullanıyor.

yüzüne bakıyosam ne olayım zaten pc acılınca otomatik kendini acılıyor.
Sadece arada ekstre maillerine bakıyorum.

MSN Sizin İçin Zevk
doğruuuuuuuşakkıdı

Sağda solda bulduğunuz ayşe_XXX@XXX.com, yağız21@XXX.com adlı adreslere ilginiz büyük, bu yüzden MSNi çöpçatanlık amacıyla kullanıyorsunuz. Bazı kesimlerce bu `ego tatmin etmek` olarak adlandırılıyor. 5.2 Milyon kullanıcının %38i bu yönde kullanıyor.

bu testi yapanlar için de kötü demekki yoksa nerden biliolar kötü amaçlı oldunu

ben msnemi, bu amaçlarla kullanmam asla

MSN Sizin İçin Bir Araç...
MSN Kullanmak sizin için bir araç, bununla görüşemediğiniz arkadaşlarınızla görüşüp, bazı işlerinizi hallediyorsunuz. Arkadaş listeniz fazla kabarık olmayıp lüzumsuz kişileri barındırmıyorsunuz. 5.2 Milyon kullanıcının %9u bu yönde kullanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…