Bu Testi Uygulayın MSNyi Gerçek Amaçta Ne İçin Kullandığınızı Görün:)

• Konu Sahibi AŞKA_KÜSKÜN
  • Başlangıç Tarihi
çok nadir girereim msn manyağı oldum sonuç doğru değil ben haftada 1 giriyorum nerdeyse

MSN Sizin İçin Herşey...
Hayatınızın çoğunda onlinesınız. Aile bireyleriyle, okul-iş arkadaşlarıyla, kız arkadaşınızla, netten edindiğiniz sosyal arkadaşlarınızla MSN yoluyla irtibattasınız. MSN sizin için hayatın bir bölümü. PC açar açmaz ilk işiniz MSNe bağlanıp online listenizi kontrol etmek. 5.2 Milyon kullanıcının %22si bu yönde kullanıyor.

kaydirigubbakcemile3

MSN Sizin İçin Zevk
Genelde kullanmıyorsunuz, `Aaa Maillerime Bakayım` sizin MSNe giriş cümleniz. Böylelikle listenizde 3-5 kişi bulundurursunuz. Bunlar ise genelde sizi MSN ile tanıştıran kişilerdir. 5.2 Milyon kullanıcının %11i bu yönde kullanıyor.

MSN Sizin İçin Zevk
Genelde kullanmıyorsunuz, `Aaa Maillerime Bakayım` sizin MSNe giriş cümleniz. Böylelikle listenizde 3-5 kişi bulundurursunuz. Bunlar ise genelde sizi MSN ile tanıştıran kişilerdir. 5.2 Milyon kullanıcının %11i bu yönde kullanıyor.

tutturmuşlar valla doğru söylüyo

MSN Sİzin İçin Kötü Amaç!
Sağda solda bulduğunuz ayşe_XXX@XXX.com, yağız21@XXX.com adlı adreslere ilginiz büyük, bu yüzden MSNi çöpçatanlık amacıyla kullanıyorsunuz. Bazı kesimlerce bu `ego tatmin etmek` olarak adlandırılıyor. 5.2 Milyon kullanıcının %38i bu yönde kullanıyor.
:bbo:

MSN Sİzin İçin Kötü Amaç!
Sağda solda bulduğunuz ayşe_XXX@XXX.com, yağız21@XXX.com adlı adreslere ilginiz büyük, bu yüzden MSNi çöpçatanlık amacıyla kullanıyorsunuz. Bazı kesimlerce bu `ego tatmin etmek` olarak adlandırılıyor. 5.2 Milyon kullanıcının %38i bu yönde kullanıyor

çıktı

ne diyo bu yakafamçokkarıştı

vallah ne kadar dogru bilmiyorum:)))))

MSN Sizin İçin Herşey...
Hayatınızın çoğunda onlinesınız. Aile bireyleriyle, okul-iş arkadaşlarıyla, kız arkadaşınızla, netten edindiğiniz sosyal arkadaşlarınızla MSN yoluyla irtibattasınız. MSN sizin için hayatın bir bölümü. PC açar açmaz ilk işiniz MSNe bağlanıp online listenizi kontrol etmek. 5.2 Milyon kullanıcının %22si bu yönde kullanıyor.

çıktı bana da..
msn benim için sıradan bişey..tamam pcde ilk açtığım şeydir ama mailler için:)

MSN Sizin İçin Yabancı Birşey
Çoğu kere mailiniz kullanmadığınız için inaktif olmakta. Adres listeniz büyük ihtimalle boş. Şahsınıza ait bilgisayarınızda da MSN Messenger kurulu değil. Güncel sürümlerden haberiniz yok. 5.2 Milyon kullanıcının %19u bu yönde kullanıyor.

Doğru söze ne hacet haftada 1-2 maillerime bakayım 1-2 arkadaşım varsa selam vereyim diye kullandığım bir araç.

MSN Sizin İçin Zevk

MSN Sizin İçin Zevk
Genelde kullanmıyorsunuz, `Aaa Maillerime Bakayım` sizin MSNe giriş cümleniz. Böylelikle listenizde 3-5 kişi bulundurursunuz. Bunlar ise genelde sizi MSN ile tanıştıran kişilerdir. 5.2 Milyon kullanıcının %11i bu yönde kullanıyor

ehh sayılır ama genede ilk msnmi açarımşakkıdı

aaa manyak mı dır nedır yaaa, msn ı copcatanlık amacıyla kullanıyorsunuz dedı yaa.. anlamadım valla haa. hıııc alakası yok, sadece aılem ve arkadaslarımla gorusuyorum. ozellıkle goruntulu.... uzaktayız bırbrımızı goruyoruz en azından...

aaaa ne biçim sonuç çıktı...:dilcikar:Hack den anlar mısın?- anlamam o nedir bu nedir ?sonuççç = kötü amaçlı kullanıyormuşummm..laelaelaelaelae:jeyyar:

MSN Sizin İçin Yabancı Birşey
Çoğu kere mailiniz kullanmadığınız için inaktif olmakta. Adres listeniz büyük ihtimalle boş. Şahsınıza ait bilgisayarınızda da MSN Messenger kurulu değil. Güncel sürümlerden haberiniz yok. 5.2 Milyon kullanıcının %19u bu yönde kullanıyor.

MSN Sizin İçin Herşey...

yani..

aaa manyak mı dır nedır yaaa, msn ı copcatanlık amacıyla kullanıyorsunuz dedı yaa.. anlamadım valla haa. hıııc alakası yok, sadece aılem ve arkadaslarımla gorusuyorum. ozellıkle goruntulu.... uzaktayız bırbrımızı goruyoruz en azından...

çok güldüm ayyy:)

sen çok yaşa canımm...
kız bana da zevk için kullanıyosunz dedi...yalannnn
hiçte öle değil şahsen sevgilimi takip ediorum,artık zevk değil görev oldu :roflol: :roflol:

MSN Sizin İçin Zevk
sadece sevdiklerimle görüşürüm o kadar

MSN Sizin İçin Zevk

he bu yorum tam benliq!!!-tatlicadiarzu-

MSN Sizin İçin Zevk
Genelde kullanmıyorsunuz, `Aaa Maillerime Bakayım` sizin MSNe giriş cümleniz. Böylelikle listenizde 3-5 kişi bulundurursunuz. Bunlar ise genelde sizi MSN ile tanıştıran kişilerdir. 5.2 Milyon kullanıcının %11i bu yönde kullanıyor.evet gercekten maillerime bakmak icin acarım

MSN Sizin İçin Zevk

X