Bu süreci kolay atlatmamiz için...

Ber ra

Kanadım ol...
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2018
3.008
3.758
Takip edenler konularımı bilir eşim boşanmak istiyor
Bende istiyorum ama param yok vs
Oğlum için aglamamasi için dua edermisiniz gönlünüzden ne geçerse
Oğlum babasını soruyor sürekli ağlıyor
Dualarınızı bekliyorum

Dualarınızı bekliyorum
Sizin için dua ettim. Boşanmak sizin için hayırlı olacaksa inşallah bir an önce maddi durumunuz düzelir de çok uzamadan boşanabilirsiniz. Bu dönemi yıpranmadan atlatıp oğlunuzla birlikte huzur, refah, mutluluk içinde bi ömrünüz olur inşallah.

allah yardimciniz olsun cok zor. benimde 5 yasidna oglum var. benzer bir surecten gectim. en zor yaslar. az daha buyuk oksa oturur abaltirsiniz. kucuk olsa anlamaz ikna edersiniz belki. oglum beni once anliyor gibiydi. sonra o da baba vaba diye tutturmaya basladi. ben böyle mutsuz oluyorum ama demistim ona. ben mutsuz olacagima sen mutsuz ol anne dedi. cok zor Allah yardımcınız olsun. en merhametlisi benim demis ama merhametsizin tekiymis esiniz. bir erkege en cok yakisan sey merhamet bence. evlilik biter de insan esini parasız bırakır mi. cocugunu babasiz birakir mi. en azindan onunla konusmasi lazim. ozelden size yazicam baska bir konu icin

Dualarınızı bekliyorum

Bütün konularını okudum. Üzüldüm gerçekten vicdansız bir insanmış eşin:KK43:
Herşeyi geç o çocuk nasıl düşkün babasına onu düşünmüyor mu? Ortada hiçbirşey yok zaten ayrılması için. Ama açık olmak gerekirse böyle bir insanla evlilik sürdürmek kolay değil. Umarım herşey yoluna girer ama merak etme pişman perişan olucak.

Bütün konularını okudum. Üzüldüm gerçekten vicdansız bir insanmış eşin:KK43:
Herşeyi geç o çocuk nasıl düşkün babasına onu düşünmüyor mu? Ortada hiçbirşey yok zaten ayrılması için. Ama açık olmak gerekirse böyle bir insanla evlilik sürdürmek kolay değil. Umarım herşey yoluna girer ama merak etme pişman perişan olucak.
İnşallah

X