BU SEFER KESİN NET BIRAKTIM BİTTİ?

prensesindiyari

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
59
-7
32
Önceki konumu bilen bilir bırakamıyordum ama dün ki yaptığından sonra iki cihan bir araya gelse asla. Dün saat 3 gibi beni aradı ben rakı içmeye gidecem akşam arkadaşlarımla. Kimler dedim bir kuzeni var erkek ve onun nişanlısı ile. 3 ü. Bana asla sende gel diyen olmadı. Bende o kadını hiç sevmem çünkü biraz hareketleri tuhaf herkesle lakayit olan şakalaşan özellikle sevgilimle el kol şakası yapan bir kadın. Akşam oldu ben istemiyorum gitmeni dedim ve kavga çıktı bende ağzıma geleni saydım tabi dedim onla fingir fingir konuşacan diye bana gel demedin falan. İyice kavga ettik ve telefonu yüzüme kapattı. Akşam saat 8 di olay oldu ve çekti gitti. Akşam 8 den beri ne aradı ne yazdı ne de aktif. 13 saattir adam yok ve gece de eve gelmedi. Bekliyorum sızdığı yerden kalkacak arayacak ve bende ağzıma geleni sayıp bitirecem. NEDİR YA 13 SAATTİR ORTADA OLMAMAK.

Bu ıs tamamen boyle gerceklesmıs olamaz.
Sız kuzenın nısanlısı ıcın dırek konuya gırdınız ve cagrılmadınız muhtemelen

Başkalarına karşı çok tepkili olacağınızı düşündüğünden çağırmamış olabilir.
Ortamın tadı kaçmasın diye .
Tabi ben bilmiyorum önceki konularını.

Ne ayrılması ya, saatleri bile saymışsınız. Arasın ve gönlünüzü alsın diye bekliyorsunuz. Ayrılacak olsanız onun aramasını beklemez hatta o ararsa aramalarına cevap vermez ve direkt her yerden engellerdiniz. Bir gün bu ilişki bitecek ama terk eden değil de terk edilen taraf olacaksanız maalesef.

Sen adamın kuzeninin nişanlısına iftira at
Sonrada beni aramıyor
Arkadasım ne gördün
Ayıptır ya
Ben erkek olsam sizin gibi kıskanç artık kıskançlıktan kafayı yemiş biriyle asla olmazdım

Sen adamın kuzeninin nişanlısına iftira at
Sonrada beni aramıyor
Arkadasım ne gördün
Ayıptır ya
Ben erkek olsam sizin gibi kıskanç artık kıskançlıktan kafayı yemiş biriyle asla olmazdım
O KİŞİ O KADIN HAKKINDA HER LAFI SAYIP DA YEEMEĞE GİDERSE BENDE KONUŞURUM

Kuzenin nişanlısını sevmeyebilirisiniz ama ne bileyim oyle bir yazmışsınız ki nisanliniza ilgisi var gibi bence siz farkli baktığınız icin sizi cagirmamis ama ayrılın yani siz

X