Bu sefer gerçekten doğuruyorum......

bebiscimkayra

bende bilmiyorum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
317
1
Kızlar malum ben doğuramayan gebe.....şaka bir yana ....doktordan geldikten sonra nişanımda geldi ve hala gelmeye devam ediyor bakalım...kısmet....yaniiii inşallah doğuracağım.....böyle zamanların en etkili dostu duadır bunu bilenlerdenim ve dualrınızı bekliyorummmmmm....

hadi canım gözün aydın bana dert oldu yaaa...inşallah en kısa zamanda kavuşursun oğlunla,sağlıklı sıhhatli bir şekilde....

canım müjdeli haberlerini bekliyoruz
rahat bir doğum geçiirip yavunu sağlıkla kucağına al inşallah

Kızlar malum ben doğuramayan gebe.....şaka bir yana ....doktordan geldikten sonra nişanımda geldi ve hala gelmeye devam ediyor bakalım...kısmet....yaniiii inşallah doğuracağım.....böyle zamanların en etkili dostu duadır bunu bilenlerdenim ve dualrınızı bekliyorummmmmm....
Allah yardımcın olsun canım sag salım bebegını kucagına almayı nasıp eylesın ınşallah kolay bır dogumun olur allah bır avazda kurtarsın guzel haberlerını beklıyoruz

sonundaaaaaaaaaaa delikafadulden
güzel haberlerinizi bekliyoruz cnm ,Allah yardimcin olsun bir avazda kurtarsin ins. :CüvCüv:

Canım hadi hayırlısı...nişan geldikten 4 gün sonra doğum yaptım....seninde 4-5 güne olur...saglıkla al bebeğini kucagına allah bir avazda kurtarsın insallah...

hadi hayırlı olsun bakalımmm, benim nişanda suyum geldikten yarım saat sonra gelmiştiii, doktor orama elini sokunca gelivermiştiiii,,

X