Bu şahıs evli olabilir mi?

papatyalicicek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
92
28
arkadaş ortamında tanıştık benle tanışmak istediğini falan söyledi instagram vs kullanmıyorum dedi sosyal medya kullanmıyorum dedi numarasını verdi dün gece de iş yerindedirler beni rahatsız ediyor sabah telefonum kapalı oluyor 10 buçuk gibi telefonumu açarım uyanır uyanmaz seni ararım dedi dün gece profili hakkımda kısmı son görülmesi falan gitti bu kişi evli olabilir mi? :KK43:

arkadaş ortamında tanıştık benle tanışmak istediğini falan söyledi instagram vs kullanmıyorum dedi sosyal medya kullanmıyorum dedi numarasını verdi dün gece de iş yerindedirler beni rahatsız ediyor sabah telefonum kapalı oluyor 10 buçuk gibi telefonumu açarım uyanır uyanmaz seni ararım dedi dün gece profili hakkımda kısmı son görülmesi falan gitti bu kişi evli olabilir mi? :KK43:

Evet; "olabilir mi"si fazla olmuş hatta. 2 hat kullanan evli bir adam muhtemelen.

Olabilir profilinde tuttuğu takım vardı zaten bana da garip geldi sabah arıycam dedi aramadı da

Tabikide görüşmeyeceğim :KK43:
Küçük bir ihtimal evli çıkmasa da bişiler karıştırdığı bariz. Koşarak uzaklaş hemi de.

Bugün için bide görüşmek istediğini söylemişti sizce gideyim yüzüne karşı mı söyliyim yoksa direkt irtibatı kesmeli miyim
Niye gidiyorsun ki yazık ayaklarına soğuk havada
Engelle gitsin

Ne gerek var güvenmediğin şüphe duyduğun birine zaman ayırıyorsun

Niye gidiyorsun ki yazık ayaklarına soğuk havada
Engelle gitsin

Ne gerek var güvenmediğim şüphe duyduğun birine zaman ayırıyorsun
Ya bilmiyorum belki de farklı bi durum oldu evli değilse de ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama kafam karışık hala da aramadı ve hala profili vs hiç bişeyi yok

Ya bilmiyorum belki de farklı bi durum oldu evli değilse de ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama kafam karışık hala da aramadı ve hala profili vs hiç bişeyi yok

Ya ben evliyim mi diyecek sana

Ee git o zaman senin aklın o adama kaymis evli olması pek sorun değil gibi

Çünkü net değilsin

Ya ben evliyim mi diyecek sana

Ee git o zaman senin aklın o adama kaymis evli olması pek sorun değil gibi

Çünkü net değilsin
Evli olması benim için sorun değil tarzında herhangi bir cümle kurmadım kendisinden hoşlandığım için evli değilse başka bi sorun varsa onu öğrenmek istiyorum evliyse de asla işim olmaz

X