bu sabah doguma gıdıyorum dualarınızıı beklıyorum

nil1299

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
454
3
mrb kızlar benı bı turlu uyku tutmuyor bu sabah 9bucukda sezeryanle doguma gırcem kızıma kavusmama cok az kaldı ins.saglıkla gelir ins.amelıyatta sorunsuz bı aksılık cıkmadan bıter cok zor insanın aklına butun olumsuzluklar gelıyor korkular endıseler bıtmek bılmıyor arkadaslar dualarınıza cok ıhtıyacım var dualarınızı esırgemeyyın lutfen

canim rahat ol uyumaya calis ,insallah bebegini saglikla kucagina alirsin,ben acil sezerayan olmustum dogumdan sonra ne agrim oldu ne de sizim ,guzel haberlerini bekliyoruz

Allah yardımcın olsun arkadaşım.

Hiç kasma kendini rahat ol.

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin yavrunu.

cnm bol bol dua et şimdi senin dualarının kabul olduğu zaman.ayrıca şiş yat bence yarın doğurcan be sora istesende eline geçmiycek.:CüvCüv:kız dinlen iyiceŞenizHADİ ALLAH YARDIMCIN OLSUN HAYIRLI HABERLER GETİR İNŞALLAH:lepi:

canım yaaaaa:) ne güzel işte! ama anlıyorum seni ..bende sezeryanla doğum yaptım ,insan korkuyor elbette, ama korkma rahat olmaya gayret et canım:)yarın anne olacaksın ve bebegin kucagın da olacak..tatlı bir telaş seninki:)

canım ALLAH yanında yardımcın olsun senin ve bebişinin sağlığına duacıyız :Saruboceq:
hayırlısıyla al kızını kucağına SEN VE BEBİŞİN ALLAHA EMANET OLUN AMİN:Saruboceq:

canım benim biraz rahatla önce, bu korkularını falan bir kenara bırak:)
ne kadar güzel bir şey yaa.
Allah yardımcın olsun canım. yarın çok rahat bi doğum geçirirsin umarım.
bebeğinin haberlerini de bekleriz:1hug:a.s.:Saruboceq:

Allah yardımcın olsun canım.inşallah sorunsuz olur herşey..:Saruboceq:
doğum hikayeni bekliyoruz:nazar:a.s.

allah yardımcın olsun.inşallah sağ salim bebişini alırsın kucağına.dualarımız seninle

allah yardımcın olsun,dualarımız seninle :Saruboceq: doğumun sorunsuz geçer ve bebişini sağlıcakla kucağına alırsın:emir_bebek:

canım allahım inş. senii göz açıp kapayıncaya kadar sag sgalim kurtarır... sakın kötüü düşüncelerle girme içini rahat tut allaha dua et canım bol bol bisde senin için duacıyız... allahım bebişini saglıcakla sana nasip etsin canım..

Dualarımız seninle canım sağsalim dön inşallah,hayırlı haberlerini bekliyoruz,

Canım gözün aydın... Allah hayırlı doğum nasip etsin...
Seni ve bebişini nazarlardan korusun... Darısı biz gün sayanların ve bebek sahibi olmak isteyen arkadaşların başına inşallah...
Bizim yerimize de bebişinin mis kokusunu içine çek şöyle...

allah yardımcın olsun dualarımız seninlee:Saruboceq:.allahım tüm doğum yapan arkadaşların yardımcısı olsunnnna.s.aminnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

cnm benim dualarımız seninle,sağlıkla al bebeğini kucağına,güsel haberlerini bekliyoruz cnm..Allah yardımcın olsun

şu saatlerde büyük ihtimal bebeğini kucağına aldın.ve eminim senden mutlusu yoktur.Allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin bebeğimize sana ve ailene...

allah yardımcın olsun cnm hayırlı doğumlar inşallah sağ salim bebeğine kavuşursun inşallah...

mrb kızlar benı bı turlu uyku tutmuyor bu sabah 9bucukda sezeryanle doguma gırcem kızıma kavusmama cok az kaldı ins.saglıkla gelir ins.amelıyatta sorunsuz bı aksılık cıkmadan bıter cok zor insanın aklına butun olumsuzluklar gelıyor korkular endıseler bıtmek bılmıyor arkadaslar dualarınıza cok ıhtıyacım var dualarınızı esırgemeyyın lutfen

allah yardımcın olsun canım.muhtemelen şu anda bebişini seyrediyorsun.allah analı babalı büyütsün.darısı da bizim başımıza artık.

hayırlı doğumlar allah yardımcın olsun darısı başımıza dualarımız a.s.seninle

canım şu an bebeğin yanında her türlü sıkıntılarından kurtulmuşssundur. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin sen atlatmışssındır inşallah darısı bize

X