BU RÜYA NE ANLATIYOR ?

Elmas2326

Ömür dediğin bir gün oda bu gün
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
1.129
966
günaydın bayanlar sabah namazından sonra bu rüyayı gördüm derin bi rüyaydı etkilendim yorumlarınızı bekliyorum.... gece yolda yürüyorum yanımda iki kişi var kafamı gökyüzüne kaldırıyorum Türkiye haritasının dış kenar çizgisi şeklinde harita var çok büyük kenarlarında insan kafası heykelde olabilir iskelette yanımdaki adamın kafası o heykellerden birine değiyor heykel canlanıyor hemen oradan uzaklaşıyoruz... ben tekrar gökyüzüne bakıyorum ikitane halka şekli var içlerinde dolunay var yani iki tane dolunay görüyorum kötü şeyler olacak diyorum... biraz yürüyoruz tekrar gökyüzüne bakıyorum birsürü o kadar çok yıldız görüyorumki Işıl Işıl parlıyorlar... yürümeye devam ediyorum yerde gökyüzünde gördüğüm harita şekli ışıklı bi şekilde tabi bu rüyada çok korkuyorum kıyamet kopacak diye düşünüyorum.... bi eve giriyorum yanımda ailem var kapı çalıyor oğlum kapıyı açıyor bende çok korkarak arkasından gidip bakıyorum çok ciddi iri yari bi adam ödüm patlıyor gözlerimin içine bakıyor içeriye gidip nolur gidin bakın bu adam annelerim orayada gelmişti bu normal insan değil diyorum hissettiğim bu adam Azrail... sonra telefonumda bi kadın resmî var bu kadın da normal insan değil diyorum gösteriyorum 3 yaşında yeğenim çığlık çığlığa bağrıyor resmî görünce resim kapanmıyor pikseli çok büyük diyorum... camdan o adama bakıyorum korkudan titriyorum korkuyla uyandım... bu neydi allahım hayra çıkarsın

hayirlara vesile olsun insalalh bende katiliyorum ruyalarinizzi2pek anlatmayin sabah niyetine iyi seylere vesile olan insallalh

acaba zaman böyle şu gibi gecince kıyamet aklınıza gelince korkup bilincaltimi yatiyorsunz çünkü bende hep hamilelik ile uyuyorum ruyamda kan sonucum yüksek cikiyor hamilesin diyolar ondan dedim
Günlük yaşadığım olaylardan etkileniyorum genelde dün emine bulut olayı beni çok etkiledi baya bi ben nasıl ölücüm ecel beni nerde nasıl bulucak çok düşündüm gerçi bir yılı geçti yeğenim öldü ondan sonra sürekli bu düşüncelerdeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…