Dudak Makyajı Bu rujun renginin aynısından hangi markada bulabilirim

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

incimnaz

CanArkadaşımÖzlüyorummm
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2011
3.602
30

kızlar bu renk süper buna benzer ruj markası ve numarası bilen var mı? bide bu renk ruj bugday tene gidermi ne dersiniz?

canım her markada bulabilirsin bence bu rengi ama mac de bu rengi hatırladığıma eminim ben.

Ewt her markada var bu ruj rengi.
Bendede var marka ve nosuna bakıp yazarım canım

Sn.İncimnaz'a cevap...Oriflame'in 22636 Soft Pink ruju hemen hemen aynı renk diyebilirim. Katalog 15 sayfa 99 bilginize...

Flormar 207 // Var bende tam böyle olmasa benziyor onun tonlarında ... Bak derim ..
Bende bu tonları çok severim.

Flormar 207 // Var bende tam böyle olmasa benziyor onun tonlarında ... Bak derim ..
Bende bu tonları çok severim.

flormara baktım bir ton açıkmış ama benziyor.
bende genelde pembe ruj seviyorum buğday tenliyim ya pembeyi daha çok yakıştırıyorum sanırım

Bimde satılan Moda marka ruja benziyor rengi. Rengi çok hoşuma gitmişti o kadar güzel bir pembeydi ki almadan geçemedim.Eminim zararlıdır ama sürmüyorum zaten öylece duruyor baktıkça içim açılıyor

Bimde satılan Moda marka ruja benziyor rengi. Rengi çok hoşuma gitmişti o kadar güzel bir pembeydi ki almadan geçemedim.Eminim zararlıdır ama sürmüyorum zaten öylece duruyor baktıkça içim açılıyor

inanırmısın bende öyle güzel tam istediğim tonda pembe ucuz bir ruj aldım sonradan zararı olur diye süremedim oda kozmetik çekmecemde yerini aldı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…