Dudak Makyajı Bu rujun rengini nerden bulabilirim?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Desertrose_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
196
0
Kızlar merhaba ;
christina'nın var mısın yokmusun da sürdüğü bu ruj acayip hoşuma gitti.
Buna benzer çok ruj aldım ama bu renk kadar açık değildi
Ya lütfn bu rujun rengini hangi marka da bulabileceğimi bileniniz varsa söyleyebilirmi :çok üzgünüm:

awon katologlarına bak canım , olmadı vertune yede bak belki bulabılırsın,sanırım fosforlu pembe o hihoyyyt

ben fuşya rengi ruj ararken sevilde diorun rujlarını gösterdiler. bu tonlar vardı diorda

canım her ruj her dudakta aynı renk durmaz dudaktan dudaga tenden tene degısıyor renkler ..bende arkadaşımın dudagında bır ruj begenmıştım onda okdar super duruyordukı bende bır bambaşka renk oldu dudagımda nedenı ıse onun dudak rengı benımkınden daha acık renklıydı ...
boyle bırsey olabılır senınkıde buyuzden aynı bırebır degılde daha fsforlu yada daha koyusunu testırlarla deneyerek bak al derım ben sana :) sevgıler canım

bence bir de mac rujlarına bak renk paleti çok geniş üstelik çok cesur renkler de var. Orada bulursun gibime geliyor.

kızlar ben 57 numaralı ruju bugun aldm ve rengi gerçekten çoookk tatlı herkese öneriorum çok memnun kalırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…