Bu ne tezatlıktır ?

iliskiye aciktan kasit nedir ki bu kadar kizdiniz safligim mi tuttu benim bugun?
arkadaslik teklifine felan aciklik demek sanki o ya?

Çk ilginçsiniz... Kızın teki (sahte ya da değil)bir arkadaşlık sitesine üye olmuş, dini islam olduğu için orayada bunu yazmış...
Nedir ki bunda bukadar feci olan. Din elden gidiyor v.s.. telaşelerine kapılmışsınız hemen. Bana da ilişkiye açık kelimesi direkt seksi çağrıştırmadı. Bunlara kızarsınız, hoşlanmazsınız anlarımda oradaki İSLAM sözcüğüne takılmanız tuhaf geldi.

sanırım yanlış anlaşıldım ben o tarz reklamla ki neresi reklamsa artık az önce bu sitede karşılaştığımı ve sadece kadınlara açık bir sitede bunun ne işinin olduğunu belirtmek istemiştim kişinin kendi tercihi ne yaparsa yapsın da sonuçta kurucular hariç hepimiz kadınız dimii ne ilişkisiiiiiCADIARZUkaldı ki zaten arkadaşlıktan kasıtsa bu siteden çok arkadaşım oldu bu yola başvurmak sizce ne derece doğru ha diğer siteler beni ilgilendirmiyor bu onların politikası benim garipsediğim sitemde böyle bir mesajın yayınlanmasıı

Site de islami evlilik diye bir reklamda var.Yani bu işin dinle ilgisi yok... Ozaman onlarıda kınayalım. Bana saçma geldi olayı dinle bağdaştırmak... Yoksa böyle şeylerle benimde işim olmaz. Ama birçok arkadaşım var netten tanışıp evlenmiş olan. Ayrıca çok da mutlular. Üstelik onlarında dini de islam.. hihoyyyt
İLişkiye açık demek, hayatında biri yok demek gibi geldi bana.
İyi niyetliyim belkide....

Neye sinirlendiğini anlayamadım arkadaşlık sitesine üye olması dininemi bağlı? Ben neye neden kızdınız anlayamadım asla kızın oraya üye olmasını yada böyle sitelerin olmasını garip veya kötü bulmayı anlarım ama dinle ne alakası var herşeyi neden dine getiriyorsunuz hiç anlamıyorum.

orda gördüğünüz aslında bir reklam
bir arkadaşlık sitesinin reklamı ben bi kaç kez kkda da rastladım hiç dikkatinizi çekmedi mi
ooo nasıl reklamlar var öyle
hele geçen kkda ilk mesajından yanında bir reklam vardı
medyum necla kısmet açma büyü bozma diye
başka sitelerde gördüğünüz zaman niye bu kadar tepki veriyorsunuz bizim sitemizdede mevcut malesef
ayrıca din kısmına sallamışlar bişeyler
o reklamı oraya koyanın islamın beş şartından haberi var mı bakalım
ayrıca bir kendini bilmez oraya islam yazdı diye din elden gidecek falan değil
o reklama tıklayanlarında eminim aa kızın dini islammış hadi tıklayayım gibi beklentileri yoktur
saçma ve gereksiz olmuş din bölümündeki ayrıntı
bi getirisi yoktur o reklama ama dinimizdende bir götürüsü yoktur
açıkcası ben pek takmadım

böyle bir reklamda dinin ne işi var! tamam arkadaşlık kurmak için yazıyosa tamam ama arkadaşım ilişkiye açık demek sırf o demek deil yani sen gerçekten çok ii niyetlisin!
Hoş birşey deil zaten hepsinde islam yazıyo hepsimi türk sanki bunların hiçmi araların rus yada alman yok neden hiçbirinde hristiyan yazmıyo mesela. Almışlar herhangi bi kızın fotosunu biri leyla biri esma diye takmışlar bir isim hepside müslüman.... Hoş bişimi?

böyle bir reklamda dinin ne işi var! tamam arkadaşlık kurmak için yazıyosa tamam ama arkadaşım ilişkiye açık demek sırf o demek deil yani sen gerçekten çok ii niyetlisin!
Hoş birşey deil zaten hepsinde islam yazıyo hepsimi türk sanki bunların hiçmi araların rus yada alman yok neden hiçbirinde hristiyan yazmıyo mesela. Almışlar herhangi bi kızın fotosunu biri leyla biri esma diye takmışlar bir isim hepside müslüman.... Hoş bişimi?

Bu tür reklamları sitemizde görmüşseniz,bunlar bizimle alakası olmayan geogle reklamlarıdır..Yani biz bu tür reklamlar kabul edip,parasını almıyoruz..Öncelikle bu yanlışı düzeltelim..

ıkincisi içeriklerini ne olursa olsun dine,ıslam'a bağdaştırarak, ne konular açılsın ne de yorumlar yapılsın..Bu konuda pek çok kez uyarı yapıldı forum içinde..Lütfen bu noktayı dikkate alalım..

Ayrıca forum da ''Protesto'' başlığı kaldırıldığı için,başka herhangi bir başlığı protesto nitelikli konuların açılması için kullanmayalım..yerimseniben
Saygılar...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…