bu nasıl eziyet:(...

bunedir böle yaa yazık vallah billahiy azık..madem bakamican madem idare edemicen madem peşinde koşturamicaksın neden tasma takar gibi çocuğunu bu şekilde kontrol edersinkii?? neden dünyaya getirdinki ozaman?? Boşuna dememişler herkes ANNE BABA OLMAZ diyee anne babalık bile bi eğitim bi özveri bi düşünce ister.. sanaa taksınlar böle tasma seni sürüklesinler peşinden bak bakalım basbasbağırmıyorsunnn Ayy sinirlerim hopladıı yaa kaldırın şu görüntüleri yalvarırım.. Sizin modernliliğinizi yiyim bennn modernlilikmişş bumudur modernlikkk Rabbim daha neler göreceğizz...

Bu zımpırtıyı biliyorum, asıl amacı yeni yürümeye başlayan çocuklar düşmesin diye, yani tam düşecekken arkadan çekiyorlar. Ama galiba burdaki insanlar çocuklar kaybolmasın yanımdan uzaklaşmasın diye kullanıyor, yaşları büyük çocuklar var, o çocuklar için köpek gibi çekilmek yaralayıcı olsa gerek.

Ben ilgiltereye gittiğim zaman buna canlı canlı şahit oldum.Özellikle orda çok yaygın hemen hemen bütün annelerin çocuklarına sahip çıkmak için kullandıkları yöntem bu.Alışverişteyken kendilerini kaybediyorlar ve çocuklarına gerçekten bir işkenceye tabii tutuyorlar.Onlara göre bu normal ama sakın bu görüntü sizi aldatmasın çocuklar büyüdükten sonrada o kadar large bırakıyorlarki görseniz ingiliz çocuklarını dur-sus-otur-yapma-etme'den anlamıyorlar. Yani örnek aldığımız avrupa çocuk yetiştirmede bana göre sınıfta kalıyor.

bunlar ne ya daha ne duyup gorecegiz delikafadulden

hayatimda ilk defa goruyorum:bbo: , bunca sene insanlar cocuklarinin arkadasindan aman dusmasin , aman kaybolmasin, aman basina birsey gelmesin, diye bosuna emek vermis demeki fisfisfis
sadeca yorum olarak pessss diyorummmm

yaa ben trafik kazası geçirdiğimde köprücük kemiklerim kırıldığında bana askı taktılar 3 ay ve omuzlarımı gerdirdiler o askıyla hayat sürdürdüm 3 ay ve canım öyle yanıyordukii o geldi aklıma yaa ben bile bu yaşımda o acıya dayanamazken bu yavrucakları düşünemiyorum heleki anne babasının sürükleyip çekmeleri çocuk tam oturmuşken yada başka yöne gitmişken o zımbırtıının çekilerek çocuğa verdiği acıyı hele hele hiç düşünemiyorum ALLAH KAHRETSıN SıZı YA.

Ayyy gına geldi bu konuda , evet konu tekrarı..
Söylemeden geçemiycem eminin onlarda bizim ağzı göğü elbisesi pislik içinde, çıplak ayaklarla kışın ortasında sokakta oyun oynayan, burnu akan çocuklarımızın resimlerini görünce bizi kınıyorlardır. Onların medeniyetine düşünmeden laf söyleyenler, Bizde çok medeni değiliz yaniiii. Çocuklarımızın yanında bağırıp küfürler edenleriz, onların yanında sigara içenleriz, yeri gelince onlara dayak atanlarız(çok az kşi çocukluğunda dayak yememiştir), şimdi medeniyet temsilcisi gibi konuşuyoruz.

Son düzenleme:
o cocuk kendisi gibi baglı bir köpek gördüğünde kendini nasıl hisseder diye hiç düşünmüyor bunlar.ne demişler ana var ANACIK var!

Ayyy gına geldi bu konuda , evet konu tekrarı..
Söylemeden geçemiycem eminin onlarda bizim ağzı göğü elbisesi pislik içinde, çıplak ayaklarla kışın ortasında sokakta oyun oynayan, burnu akan çocuklarımızın resimlerini görünce bizi kınıyorlardır. Onların medeniyetine düşünmeden laf söyleyenler, Bizde çok medeni değiliz yaniiii. Çocuklarımızın yanında bağırıp küfürler edenleriz, onların yanında sigara içenleriz, yeri gelince onlara dayak atanlarız(çok az kşi çocukluğunda dayak yememiştir), şimdi medeniyet temsilcisi gibi konuşuyoruz.

niye bu kadar agresifce yaklasıyorsun ki.burda kimse biz mükemmeliz onlar söyle böyle demedi.dogru mu yani onların yaptıgı.sadece fikirlerimizi yazıyoruz arkadasım.

niye bu kadar agresifce yaklasıyorsun ki.burda kimse biz mükemmeliz onlar söyle böyle demedi.dogru mu yani onların yaptıgı.sadece fikirlerimizi yazıyoruz arkadasım.

Ayyy haklısın kusura bakma, nevrim döndü birdenkafamçokkarıştı, özür dilerim, diğer konuda oldukça ateşli yaklaşımlar olmuştuda ona gitti kafam heralde, bu durumu normal bulmayanlar normal bulanlarıda zan altında bırakacak şekilde suçlamıştı da:uhm:

Gerçi konu tekrarı olduğu için silinir, ama eminim yine aynı yorumlar yapılacaktır..
Buarada ben kötü bulmuyorum.Hatta destekliyorum.. Neyse ben sert çıkışımıda alayımdelikafadulden tıppış tıpış gideyim:CüvCüv:

X