Aile Planlaması Bu nasıl bir haptır ya, bir kullanan bir kullanmayan pişman....

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kelebek_k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
10
1
Merhaba Arkadaşlar ben geçen ay yasmin kullanmaya başladım başlarda normaldi ama 16. haptan sonra ara kanamalar başladı 21. hapı bitirdim 2 gün sonra adet oldum. ara kanamalarda adetime kadar sürdü. 7 günlük arada adetim bitti. Ara kanamalarda bitti. Şimdi bu ay yine aynı sorun oldu. yine 15. haptan sonra ara kanamalar başladı adetime 6 gün var daha. Siyah gibi kahverengi gibi bir rengi oluyor. Biraz araştırdım haptan olduğu yazıyor ilk 3 ay olabiliyormuş ama kararsız kaldım kullanmaya devam etme konusunda. Sizlerdede böyle bir durumla karşılaşan varmı geçiyor mu 3 aylık kullanımdan sonra. Devam etmelimiyim ilginiz için şimdden teşekkürler....

ara kanama zaten sorun değildir hap kullanmadan da olabilir ve normaldir ovulasyon döneminde

ara kanama zaten sorun değildir hap kullanmadan da olabilir ve normaldir ovulasyon döneminde
hap kullanmaya başlamadan önce hiç böyle bir problemle karşılaşmamıştım onun için kararsız kaldım merak ettim belirgin bir yan etki mi diye. çok teşekkür ederim size...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…