Bu mesaj zina mı aldatma mı sizce ?

işte hukuk öyle mesajlaştıysa sevişmiştir
ya da bir yerde yemek yemiş akşam hımmm sevişmiştir bunlar demiyor
isterse 100 kişiyle mesajlaşsın her önüne gelene yürüsün. hani bunlar varsa boşanırsın tabi mahkeme de boşar zaten ama zinanın tazminatı gibi olmuyor.

iğrenç yani farkndayım da kadının derdinin ne olduğunu anlatmaya çalıştım. o yüzde zina kalktı değil yani olay.

Ömrünü tamamlayacak parayı alabilecek mi biten bitmiş bundan sonraki de bitebilir tamam evlilik güzel güzel mutlu sürsün surmuyor artık böyle tü kakalar taşlamalar ise yaramıyor farketmek lazım insanlar ne çocukla ne ayipla tutulmuyor kafasını kessen tutamazsin .Sadece artık kabullenmek gerek kimseye güvenmeden kendi karnımızı doyurmak çocuk sayısını da bu adam siz iki kuruş nafaka ile mesleğimle ben bakabilirmiyim diye yapmak gerek yakında nafakaya düzenleme gelecek omurboyu nafaka kalkıyor kadın evlenmeden öncede evlilik sırasında ayrılırsa da hep bir planı olacak.Yok artık ölene kadar evlilik yani olsun olana ne mutlu ama olmadimi hep kadın çaresiz bı böyle olmaz kızlarımızı egitio sadece evlilik çocuk odaklı buyutmemeliyiz kabullenilmis çaresizlik olmamalı herif aldattı diye kızımın dünyası başına yikilmamali ben bunlara karşıyım.Cani cehenneme diyecek parası eğitimi olan kız yetiştirme derdindeyim.Erkejkerin hiç düşünmeden canı cehenneme dediği gibi bazılarının afedersiniz

Zina sadakatsizlik ben anormal bulsam ne normal bulsam ne konu sahibinin hayatına bitmiş evliliğine ise yaramaz bundan sonraki de böyle olabilir olmayadabilir ben erkeklerin çocuk ve para birde namus kavramıyla bizi uzmelerinden sanki salakmisiz gibi elinin erkegin kiri paylaşılmaz erkek diye diğer kadınlarla rekabet etme olayına girmemizden zevk almalarından bahsediyorum paramız eğitimimiz ve bakabilecegimiz kadar çocuk olur birde tolumdaki o hanimninelereve erkek aşıklarına nanik yapabilirsek gucleniriz ben böyle düşünüyorum

İşte onun için sordum bizim davada sadece boşanma sebebi sayıldı, kimseye dava açma ya da tazminat hakkı doğmadı
Benim akrabalarimdan birinin avukati, eger zina hala suc sayilsaydi kadinlardan da tazminat alabilirdik diye anlatmisti, tabi konu hukuk oldugu icin ben mi yanlis yorumladim diye dusunuyorum su anda.

Benim akrabalarimdan birinin avukati, eger zina hala suc sayilsaydi kadinlardan da tazminat alabilirdik diye anlatmisti, tabi konu hukuk oldugu icin ben mi yanlis yorumladim diye dusunuyorum su anda.

zina halen suç sayılsa idi, medeni kanuna değil; cumhuriyete tamamen aykırı şekilde fıkıha göre yargılanıyor olurduk. zinanın suç sayıldığı noktada da suçlu bulunanın kolu falan kesilirdi tazminat olarak herhalde. siz taşlanmasını mı tercih ederdiniz?
hoşunuza gidiyor mu bu simülasyon?

Diğer kadının da yanına kâr bırakmayın. Tüm akrabalarına atın bu mesajlaşmalarını. Çevresindekiler iş yerindekiler bilsin nasıl bir pislik olduğunu

Diğer kadının da yanına kâr bırakmayın. Tüm akrabalarına atın bu mesajlaşmalarını. Çevresindekiler iş yerindekiler bilsin nasıl bir pislik olduğunu

yani siz şu anda soruyu soran hanıma hakkında dava açılmasına sebep olacak bazı şeyleri yapmasını mı öneriyorsunuz?

yani siz şu anda soruyu soran hanıma hakkında dava açılmasına sebep olacak bazı şeyleri yapmasını mı öneriyorsunuz?
Bu konuyla ilgili neden dava açılsın doğruyu söyleyince ceza mı verilir? Kaldı ki ceza verilse bile konu sahibinin açtığı davalarla elde edeceği kazanç çok daha fazla. Hakaret,aldatma, dalga geçme vs. Bu tarz insanların yanına kâr kaldığı için böyle rahat karaktersizlik yapabiliyorlar. Büyük bir hukuki bir yaptırımı olsa cesaret edemezler

Pislik..

kadınlardan dediği eşini aldatan kadınlardan mı
yoksa adamın gidip aldattığı kadınlardan mı? kimi kast etmiş

bu gibi davalarda kişinin doğru söyleyip söylemediğinden ziyade yaptığı hareketin hukuktaki karşılığına bakılır. bu yüzden hukukçu olmayanlar olarak birçok davanın sonucuna akıl erdiremiyoruz.
ve evet, doğruyu söylüyor olsanız dahi eşinizin metresine ve ailesine ulaşamazsınız ve aklınıza geleni yazmaazsınız.
soruyu soran hanım, maalesef çok kolay etki altında kalarak kontrolsüz hareketler sergileyebiliyor. dolayısıyla lütfen hukuktaki karşılığını bilmiyorsanız akıl vermeyin. bunu sadece size de söylemiyorum.

Çok üzüldüm ve endişelendim şu an. Anlaşmalı denedim kabul etmedi şimdi işin yoksa en az 5 yıl uğraş

Ben memurum onun parasına ihtiyacım yok zaten ama neden yanına kalsın ki yaptıkları?

Ben size demedim zaten parayı almayinda demedim ki alabildiginizi alın dedim zaten bu karakterdeki adam cezadan anlamazki o devam etsin hayatına derdi o onun

Sizin mesleğiniz var paranız var ihtiyacınız yok bende diyorumki işte kadınlar bunlardan tazminat nafaka alsa bile işi olmayan kadın için çok zot kızlarımızı mutlaka neskek sahibi yapmak zorundayız

Savcı ceza hukuku alanında ihtisas yapar. Aile hukuku çok farklı bir alan ve savcıların kesinlikle ayrıntılı bilgisinin olduğu bir alan değil ve anlattınız gibi mesajlar sadece sadakatsiz davranış güven sarsıcı hareket kapsamında kalır. Zira zina kabul edilebilmesi için cinsel ilişkiye ait kesin delil lazım yatakta çıplak fotoğraf, otel kaydı gibi başka deliller de lazım.

Yazdigimi anlamadan cevap verdigini dusunuyorum Sigrid.

Buna benzer hicbir sey yazmadim ben.
kadınlardan dediği eşini aldatan kadınlardan mı
yoksa adamın gidip aldattığı kadınlardan mı? kimi kast etmiş
Akrabam (kadin) eşi tarafindan birkac kadinla aldatildi.

O aldatilmanin oznesi olan kadinlardan tazminat alinabildiginden bahsetmisti.

Ki ilk mesajimda da dedigim gibi konu hukuki oldugu icin ben yanlis yorumlamış olabilirim, belki zina suc sayilirken bile hic boyle birsey yoktur, bilemiyorum.

ha işte zina suç olmaktan çıkınca o adamların gidip birkte olduğu diğer kadınlar için ortada suç olan bir durum kalmadı
o kadını dava edip bir şey alamıyorsun.
hatta eskiden hapis cezası bile vardı yanlış değilsem zina suçu işleyenler için. fakat oldukça saçma sapan bir yasaydı : aldatan erkek bir kadınla düzenli birlikteyse ona ev açmışsa ya da 2. eşim bu diye aynı eve gitirmişse o zina sayılmıyordu. otelde farklı farklı kadınlarla basman filan lazımdı. öyle enteresan bir kanundu. (o eski filmlerdeki olayların bir sebebi var yani). sonra zina önce erkek için suç olmaktan çıktı sonra e bu eşitlik meselesi için sorun oldu 2 sene filan sonra kadın için suç olmaktan çıktı ama yasa en başından beri errrrkek bir kafaya göre olan bir yasaydı yani. öyle suç olmaktan çıktı kadınlara dava açılamıyor kısmı gerçekten de o yasanın minnacık bir kısmı.

fakat evlilik için ağır kusur bu tarafların kendi arasındaki tazminat durumunu etkiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…