Bu konuda gerçekten bilgisi olanlar yardım lütfen ..

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
24
Kızlar ben bugün hastaneye gittim kronik servisit icin kullandığım ilaçları doktora söyledim gösterdim 18 tane ilac kullandığım icin 8-9 ay boyunca doktor florani bozar bu şekilde duzelemezsin dedi üniversite hastanesine git genel bakılsın dedi şimdi sorum şu kronik servisit yaşayıp bir şekilde gecen var mi ? Gebe kalmak istiyorum henüz denemedim ama bu servisit neden geçmez rahim ağzı enfeksiyonu burda sormamın sebebi endişelerimi hastaneye gidene kadar aza çekmek yumurta kalitem iyi rahmim iyi temiz ama sadece enfeksiyon var ve ne kullandıysam antibiyotik fitil geçmedi bu kronik enfeksiyonlar ilaçlarla hiç mi geçmiyor ? Artık çok yoruldum bu süreçten .. 😞

18 tane ilaç mı? :0
hepsi servisit için mi?

buradan okuduğum kadarıyla, çok ilerlememis olanlar fitille geciyormus, ilerleyenleri de yakıyor veya donduruyorlarmis. ilk kez bu kadar çok ilaç verildiğini duyuyorum bir şey için. bence de bir araştırma hastanesine gidin, gerekli testleri yaptırın. kültür, smear bakılsın, ona göre de yeni bir tedavi belirlensin. geçmiş olsun

buradan okuduğum kadarıyla, çok ilerlememis olanlar fitille geciyormus, ilerleyenleri de yakıyor veya donduruyorlarmis. ilk kez bu kadar çok ilaç verildiğini duyuyorum bir şey için. bence de bir araştırma hastanesine gidin, gerekli testleri yaptırın. kültür, smear bakılsın, ona göre de yeni bir tedavi belirlensin. geçmiş olsun
Teşekkür ederim kültür ve smear yapıldı ama temiz söyle bir şeyde var kültürde sadece trikomonasa bakıldı ve mayaya birde dondurma işlemi rahim ağzında yapisikliga sebep oluyor mu bi bilginiz var mi

Teşekkür ederim kültür ve smear yapıldı ama temiz söyle bir şeyde var kültürde sadece trikomonasa bakıldı ve mayaya birde dondurma işlemi rahim ağzında yapisikliga sebep oluyor mu bi bilginiz var mi
doğum yapmamış ve çocuk sahibi olmak isteyenlere yakma önerilmiyormus, dondurma için de aynı şey geçerli miydi hatırlamıyorum. eski konulara bakabilirsiniz bununla ilgili, oralarda çokça yazılmıştı. umarım konunuza bilen birisi yazar :)

doğum yapmamış ve çocuk sahibi olmak isteyenlere yakma önerilmiyormus, dondurma için de aynı şey geçerli miydi hatırlamıyorum. eski konulara bakabilirsiniz bununla ilgili, oralarda çokça yazılmıştı. umarım konunuza bilen birisi yazar :)
İnsallah çok teşekkür ederim sağolun .. 🤗

•Cervicitis can result from common sexually transmitted infections (STIs), including gonorrhea, chlamydia, trichomoniasis and genital herpes.
•An allergy, either to contraceptive spermicides or to latex in condoms, may lead to cervicitis.

şunlar yazıyor. tekrar detaylı kültür baktirip, alerjiler için araştırılmak sorunu kökünden çözmekte daha faydalı olur. bir de çok fazla ilaç kullanıyorsunuz, vajinadaki bakteri dengesinin bozulmasi da körüklüyor olabilir. :KK43:

X