Bu koku benı öldürecek :o

m_junior_mk

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2012
41
3
slm kızlar ya kizima ferrum kan ilacı veriyorum doktor 4.aydan sonra kullanmam gerektigini söylemişti fakat kizim kakasini yaptiginda okadar fena kokuyor ki bigun altini değiştirirken bayilacam :-) sizdede warmi böyle bi durum yada bi çözümü warmi??

kokuyu bilmem ama gaitada renk değişikliği yapıyor.koku yaptığını hiç duymadım.

Walla baya bildigin demir yutmus gibi metal kokusu geliyor , kullanan diger arkadaşlar sizde yazarmisiniz benim kizimdami tuhaflik war:-(

Ferrum kullanıyoruz bizde. Günde 5damla demişti once sonra kansızlık cıkınca 8damla ver dedi.
Kokusu değişti kakasının birde rengi çok değişti normalmiş bu durum.

Evet oluyo bende ilk gordugumde korkmystum problemmi vardiye. Ama surekli olunca anladim ilactan oldugunu yavrumdur gul kokulu diyemiyorum cok fenaaaa

:) ohh sağolun kızlar içimi rahatlattiniz peki nezamana kadar kullanicaz onu biliyormusunuz?

Demir damlası Türkiyede 1yaşa kadar öneriliyor kesintisiz. Sonrasında bazı doktorlar kan tahlili yapıyor gerek var ise devam yok ise bırakılıyor. Bazı doktorlarda 1yaş olmadan kan tahlili ile kontrol ediyor ve bıraktırabiliyor. Tabi sürekli dengeli ve düzenli beslenme ile demir alımını desteklemeniz şartıyla.

Bende kaka rengi düzelir bir süre sonra alışınca diye bekledim ama galiba düzelmeyecek hep böyle olacak.Doktorada sormadım, birdahaki ay sorayım unutmazsam.

X