Göz Makyajı Bu kaşlar nasıl bu hale gelebilir?(Aşama aşama Ebru Gündeş)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dersane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
1.015
2
Kızlar birçoğumuz Ebru Gündeş'in kaşlarını beğeniriz.Peki sizce hangi aşamalarla şimdiki haline gelmiş olabilir?:kahve:
ebrugundes42.jpg
[/IMG][/IMG][/IMG]

ayy ebruma bak yaa ebrunun kaşları zaten doğuştan kavise elverişli baksanıza zaten kaşları alınmadığı halde bile kalkık duruyor alıncada bu hale gelmiş ..hastayım kaşlarına ah ah

resmen kalemle çizmiş işte :icecream: zaten bazı resimlerine yakından bakılınca bariz belli oluyor

ben hiç begenmiyorum ebru gundesin kaşlarını
doğallıktan o kadar uzak ki, itici duruyo yüz ifadesini sertleştiriyo

Kaşları çok ince ama çok uzun alınmış.Halbuki eski kaşları o kadar da uzun değil.Eski halindeki kaşlara sahip olan birçok kişi var ama bu hale getirilmesi çok iyi bir usta işi.

nasıl bu hale gelmiş bilmem ama korkunç olduğu kesin. hiç beğenmiyorum. :1closedeyes:

neden millet doğallıktan ziyade yapaylığa meyilli?
iğğğrenç olmuş yaaa
bide beni bunun geçlik haline çok benzetirler dudaklar kaşlar filan ama
kendimi şimdiki kaşlarıyla düşünemiyorum :nazar:

ustalık la falan alakası yok ya..ya arkadaslar soyle bakıyorum da etrafıma ne kadar cok kas almayı bılmeyen bayan var ya,nıtekım bole sekıllı olan kasları gorunce agızlar acık kalıyo ya nasıl yapmıs falan dıye...ebru gundesın kasları bu halının kalını zaten sadece ınceltmısler o kadar..dogustan bısey yanı... mesela nurgul yesılcayın kaslarını bu halıne getırebılırlermı hayır...kadın dogustan düşük kaslı...abartmaya gerek yok yanı.hosta durmuyor zaten :umursamaz:

Bence de ilk çıktığı zamanlardaki kaşları daha hoş görünüyor...

Bencede hiç güzel değil çok kötü duruyor.Sanki hiç kaşı yok kalemle boyamış gibi hatta. :S

ince kaş yakışmıyo ya eski halleri daha güzeldi
keşke kazıtmasaymış
ama zamanla kavis alıyo kaş tabi yapısıyla da alakası var
benim kaşım daha güzel ebrudan hıhh:)

X