bu kadarda arsızlık olmaz yaa.

valla canım bence abartmıyorsun eğer her gün dibinde bitmese kayınvaliden de böyle bir emrivaki yapmasa olmaz sanki
ben senin ne hissettiğini anlayabiliyorum babamın kardeşlerinden biri de senin kaynına benziyor ailem şehir dışında benim üstelik her fırsat bulduğunda müsait misiniz diye de sormadan çat kapı yatılı gelir en son geldiğinde babam çok kızdı artık gelir mi bilmiyorum ama
benim annem misafiri çok sever ama sağlığı çok bozuk ameliyat dercesinde bel fıtığı vardı yeni düzeliyor ayakta durup kendine yemek hazırlayamıyor amcam annemin durumunu bile bile gelir bir de yemek bekler annemin zar zor yaptığı yemeği de beğenmez bir keresinde annemin yaptığı fırında tavuğa herkesin içinde tembel işi dediğini bilirim
bununla da kalmadı mesela annem göğüs kanseri nedeniyle ameliyat olup ilk kemoterapisini aldıktan sonra evine döndüğünde amcamı da kendi evinde buldu ve o haliyle hizmet etti
eğer eşimin ailesindendir doğaldır derseniz bunlar da doğal mesele bir kap yemek değil münasebetsizlik meselesi eşinin ailesinden diye kimse bunları çekmek zorunda değil
eşinle konuş abisiyle konuşsun kaynın kırılmasın diye sen kırılıyorsun bunu eşine uygun bir dille anlat sorun hallolur umarım bizim sorun da babam karşı çıkana kadar hallolamadı çünkü

hazırladığın yemeklerden ayır eşine ver evine bıraksın misafir gelecek rahat etmezsin diye getirdik dersiniz

bencede haklısın zaten habıre sızdeymıs ..ama teyzen 2 yıldır helmıyomus..one tuhaf adam ya ben olsam onun yerınde gıtmem yanı ne bılım..kendını yıyıp bıtırme canım hersey olacagına varır.....

bence şu mübarek günde çağıracaksanız,
gönlünüzün rızaıyla çağırın..ama
diliniz gel der,gönlünüz gelme derse
bence hiç çağırmayın...
genel anlamda haklısınız,ama madem oruç tutuyor,
onu tek başına bırakmakta size yakışmz...
siz üstünüze düşeni yapın ,ama
normal zamanda tavrınızı koyun...
sevgiler...

ben sadece o gece icin sana tavsiyede bulunucam

bayanlar ayri erkekler ayri yerde yesin icsin otursun boylelikle annenle teyzen bir olur guzel guzel dertlesirsiniz olmazmi

X