bu kadar erken belirti görülür mü? inşallahhh!!

fecstasy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2010
645
0
kızlar merhaba; eşimle adetimin ilk gününden 6 ve 10 gün sonra korunmadan beraber olduk ve ben psikolojik mi bilmiyorum ama çok garip hissediyorum; belirtilerin bu kadar erken görülüp görülmediğini bilmiyorum ama karnımda bir şişkinlik göğüslerimde büyüme var ve ilk zamanlarda deli gibi akıntım vardı. bir de kasıklarım ağrıyor. adet dönemimdekine benziyor ama tam öyle değil.
sizce psikolojik mi tüm bu belirtiler? 1 haftada böyle şeyler yaşanır mı?
hiç planlamadık ama ihtimali bile heyecanlandırdı çok istiyorum ya :KK17:

YumurtLama Döneminde oLmayasin? Benimde ayni BeLirtiLer Var ama sanirim YumurtLama donemindeyim BaziLarinda Erken BeLirti oLur BaziLarinda oLmaz.. Adet Gunun Ne zaman.. Insallah hamilesindir

YumurtLama Döneminde oLmayasin? Benimde ayni BeLirtiLer Var ama sanirim YumurtLama donemindeyim BaziLarinda Erken BeLirti oLur BaziLarinda oLmaz.. Adet Gunun Ne zaman.. Insallah hamilesindir

adetim ay sonu yani haftaya ama daha önce böyle şeyler olmamıştı ya da ben dikkat etmedim; dün jinekologuma sordum adet dönemin gelsin öyle bakalımd edi; off çatlıcam

süper ya bende aynı şeyleri yaşıyorum seninle. gerçi ben aralık ayında bir düşük yaptım ilk belğrtilerin ne olduğunu biliyorum ama onları görmek için bile çok erken. benimde şuanda fazlasıyla akıntım var. yumurtlama tarihi çoktan geçti. geçen hamileliğimde adetim geçtiğinde inanılmaz bir kasık ağrısı vardı. sanki adet olcamışım gibi birde göğüslerim çok acıyordu. ama idrar testi negatif çıkınca birde öle belirtiler olunca ben adet olucam sandım. bu yüzden 1 hafta geç öğrendim. demek istediğim ilk belirtiler adet olacakmışsın gibi oluyor. inşallah hamileyizdir. beimde adetim 29 nisanda olması lazım. ama beklemek çok zor değil mi

süper ya bende aynı şeyleri yaşıyorum seninle. gerçi ben aralık ayında bir düşük yaptım ilk belğrtilerin ne olduğunu biliyorum ama onları görmek için bile çok erken. benimde şuanda fazlasıyla akıntım var. yumurtlama tarihi çoktan geçti. geçen hamileliğimde adetim geçtiğinde inanılmaz bir kasık ağrısı vardı. sanki adet olcamışım gibi birde göğüslerim çok acıyordu. ama idrar testi negatif çıkınca birde öle belirtiler olunca ben adet olucam sandım. bu yüzden 1 hafta geç öğrendim. demek istediğim ilk belirtiler adet olacakmışsın gibi oluyor. inşallah hamileyizdir. beimde adetim 29 nisanda olması lazım. ama beklemek çok zor değil mi

inş canım güzel haberler alırsın alırız yani:) beklemek çook zor ama mecburuz.herşey zamanlı:)
igüzel haberlerini bekliyoruz ay sonunda inş:)

kızlar ikinizide merak ettim sonuç ne oldu? hamilemisiniz insan yazmazmı yazın hadi bekliorum:KK70:

X