bu kadar belirti neyin nesi?

2 hafta once bir iliski durumu oldu, zevk suyundan suphe ettik ama uzerinde pek durmadik. (hamilelik ihtimali cok dusuk de olsa imkansiz degil ne yazik ki) yaklasik 9-10 gundur mide bulantisi/yanmasi, gaz sancilari, ani ates basmalari, kusma istegi, bas donmesi/agrisi, goz kararmasi, cok siddetli bel sirt ve kasik agrisi, halsizlik ve uyku hali, beyaz vajinal akintim var. son 3 gundur siddetleri artmis durumda. regl gunum henuz gelmedi 3-4 gun var. hamilelikten suphe edip gecen hafta kan testi verdim ama beta hcg 0.2 cikti. kan testi icin cok erken davrandigimin farkindayim tekrar yaptirmak icin reglimi bekliyorum ama bazen dusup bayilacak gibi oluyorum. psikolojik olmadigindan eminim hic kafama takmiyorum ama nefesim kesiliyor bazen bu olanlardan. bunlari yasayan oldu mu aranizda, sizce neyden kaynaklaniyor olabilir? ne yapacagimi sasirdim belirsizlik mahvetti beni.. enfeksiyon olsa akintim kokulu olur diye dusunuyorum hic emin olamiyorum. sivilce sikayetlerim de basladi.
ha birde, iliskinin oldugu gun yumurtlama gunumdu yani hamilelik ihtimalimin en yuksek oldugu gun.. bu yuzden de bir tik supheliyim. yardimci olur musunuz
Bu kadar ciddi sıkıntılar varsa neden bir doktorla görünmüyorsunuz hiç olmadı aciden bı giriş yapın hamilelik henuz belli olmasa bile başka bir sıkıntı mı var bı kan idrar verirdiniz onlarda sıkıntı yoksa en son hamilelik ihtimalini düşünürdunuz

ilk haftalarda belirti yasayan arkadaslarim oldugu icin tereddute dustum. enfeksiyon da olabilir regli bekliyorum.. yasayan var mi diye merak etmistim
Ben de aynı durumu yaşadım. Gebelik sanıyordum ama malesef enfeksiyon cikti. Sizde de muhtemelen enfeksiyon vardır. Doktora gitmenizi öneririm ilerleyince felaket hale dönüşüyor.

X