bu kadar belirti neyin nesi?

bogurtlencilek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mart 2022
12
12
2 hafta once bir iliski durumu oldu, zevk suyundan suphe ettik ama uzerinde pek durmadik. (hamilelik ihtimali cok dusuk de olsa imkansiz degil ne yazik ki) yaklasik 9-10 gundur mide bulantisi/yanmasi, gaz sancilari, ani ates basmalari, kusma istegi, bas donmesi/agrisi, goz kararmasi, cok siddetli bel sirt ve kasik agrisi, halsizlik ve uyku hali, beyaz vajinal akintim var. son 3 gundur siddetleri artmis durumda. regl gunum henuz gelmedi 3-4 gun var. hamilelikten suphe edip gecen hafta kan testi verdim ama beta hcg 0.2 cikti. kan testi icin cok erken davrandigimin farkindayim tekrar yaptirmak icin reglimi bekliyorum ama bazen dusup bayilacak gibi oluyorum. psikolojik olmadigindan eminim hic kafama takmiyorum ama nefesim kesiliyor bazen bu olanlardan. bunlari yasayan oldu mu aranizda, sizce neyden kaynaklaniyor olabilir? ne yapacagimi sasirdim belirsizlik mahvetti beni.. enfeksiyon olsa akintim kokulu olur diye dusunuyorum hic emin olamiyorum. sivilce sikayetlerim de basladi.
ha birde, iliskinin oldugu gun yumurtlama gunumdu yani hamilelik ihtimalimin en yuksek oldugu gun.. bu yuzden de bir tik supheliyim. yardimci olur musunuz

Bu belirtiler gebelikte hormonların yükselmesiyle başlayan belirtiler. Siz daha üç günlük gebelikle don biçmişsiniz. Psikolojik olmadıgına eminseniz reflü olmuşsunuzdur 😂 net psikolojik

Belirtilerinizin hamilelikle alakası yok çünkü bu kadar erken bu şikayetler başlamaz. Başka bi rahatsızlığınız olabilir.
Dediğiniz gibi kan testini erken vermişsiniz. Regl gününe yakın kan testi vermekten başka bi çareniz yok.

Belirtilerinizin hamilelikle alakası yok çünkü bu kadar erken bu şikayetler başlamaz. Başka bi rahatsızlığınız olabilir.
Dediğiniz gibi kan testini erken vermişsiniz. Regl gününe yakın kan testi vermekten başka bi çareniz yok.
tesekkur ederim
E öyleyim napiyim
hamileysem kendimi meryem ana ilan edicem hazirlikli ol

tesekkur ederim

hamileysem kendimi meryem ana ilan edicem hazirlikli ol
Burda hamileyim diye ayılıp bayılan sensin, ben zaten değilsin diyorum 😅 şimdi bana diyosun ki “girmedi içeri ben hamile olamam boş konuşma”. Ben ne biliyim ne yaptınız. Ayrıca girmemiş olması enfeksiyon riskini azaltmaz ki. Korunman gerekir enfeksiyonu olmadığından %100 emin değilsen

Son düzenleme:
Burda hamileyim diye ayılıp bayılan sensin, ben zaten değilsin diyorum 😅 şimdi bana diyosun ki girmedi içeri ben hamile olamam boş konuşma. Ben ne biliyim ne yaptınız. Ayrıca girmemiş olması enfeksiyon riskini azaltmaz ki. Korunman gerekir enfeksiyonu olmadığından %100 emin değilsen
iste enfeksiyon mu baska bir sey mi emin olamadim gebelik belirtilerine de benzedigi icin. her insanin bunyesi bir degil iliskiden 5 6 gun sonra belirtiler basladi bu da dogal olarak supheye dusurdu. insan gibi soru sordum insan gibi cevaplayabilirdin bilsek zaten sormayiz. insanliktan cikacaksan cevabina da gerek yok

iste enfeksiyon mu baska bir sey mi emin olamadim gebelik belirtilerine de benzedigi icin. her insanin bunyesi bir degil iliskiden 5 6 gun sonra belirtiler basladi bu da dogal olarak supheye dusurdu. insan gibi soru sordum insan gibi cevaplayabilirdin bilsek zaten sormayiz. insanliktan cikacaksan cevabina da gerek yok
İlişkiden 5-6 gün sonra belirti başlayamaz 🤦🏼‍♀️.

Mantıkla ele alın biraz, döllenen yumurtanın rahme gelip tutunup yerleşmesi zaten 5 günü alır en az. Ve vucutta hormonlarım yükselmesi daha da uzun sürer bu belirtlerin çoğu 5-6 haftalıkkrn anca başlar.

2 hafta önce olduysa kanda çıkma ihtimali yüksek olurdu ama çıkmadı diyorsun regl günün gecikirse tekrar ver baktır istersen ama ihtimal vermiyorum. Saydığın belirtiler hepsi hamilelik belirtisi ama bu kadar erken çıkmaz en erken belirti beyaz akıntı göğüs ağrısı ve regl olacak gibi ağrı gaz sancısı falan sonraki sürelerde çıkıyor

2 hafta önce olduysa kanda çıkma ihtimali yüksek olurdu ama çıkmadı diyorsun regl günün gecikirse tekrar ver baktır istersen ama ihtimal vermiyorum. Saydığın belirtiler hepsi hamilelik belirtisi ama bu kadar erken çıkmaz en erken belirti beyaz akıntı göğüs ağrısı ve regl olacak gibi ağrı gaz sancısı falan sonraki sürelerde çıkıyor
evet regli bekliyorum cok tesekkur ederim

İlişkiden 5-6 gün sonra belirti başlayamaz 🤦🏼‍♀️.

Mantıkla ele alın biraz, döllenen yumurtanın rahme gelip tutunup yerleşmesi zaten 5 günü alır en az. Ve vucutta hormonlarım yükselmesi daha da uzun sürer bu belirtlerin çoğu 5-6 haftalıkkrn anca başlar.
ilk haftalarda belirti yasayan arkadaslarim oldugu icin tereddute dustum. enfeksiyon da olabilir regli bekliyorum.. yasayan var mi diye merak etmistim

ilk haftalarda belirti yasayan arkadaslarim oldugu icin tereddute dustum. enfeksiyon da olabilir regli bekliyorum.. yasayan var mi diye merak etmistim
O belirtilerin gerçek olduğunı düşünmüyorum. Ya psikolojik ya da olası varmış. Biyoloji, tıp durumu zaten açıklıyor . Belirtiye hormonlar sebep olur o dönemde de kan tahlilinde bile çıkmayan yani daha salınmamış kana karışmamış hormonlar belirti veremez.
Enfeksiyon için doktora görünün burada kimse yeshis koyamaz.

X