Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu bu halıya hangi perde olur???????

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

g.erkl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
477
0
merhaba kızlar bu halıya uygun perde bakıyorum ama karar veremedim.sizce hangisi olur bunlardan ya da sizin fikriniz varsa yollar mısınız????

Eklentiler

• $TRENDY-FASHION-761-BLACK.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 55
  • $Görüntü0326.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 77
  • $Görüntü0325.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 74
  • $Görüntü0321.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 84
  • $Görüntü0322.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 73
  • $Görüntü0324.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 57
  • $Görüntü0320.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 80
ikisi desenli boğar gibi geldi bana düz bişey al gri düz perde olabilir

bence de bu halı ve perdeler biraz göz yorar ya halıyı ya perdeyi düz al....perdeleri belli belirsiz desenli seçebilirsin ama bence bunların hepsi de çok karışık canım (halına göre)

tatlım olayın bütününe bakmak lazım yani fonluk ve tül ile beraber :) ben ünlü bi tül perde markasının mağaza görsel düzenleme sorumlusuydum ve tamda benim konumu açmışsın :) bence böyle bişey yapablirsin tabiki fotoyu yükleyebildiysem.

Eklentiler

• $919_th.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 76
ikisi desenli boğar gibi geldi bana düz bişey al gri düz perde olabilir

baktım baktım bunları beğenmiştim ama eve gelince bende düşündüm düz gri mi alsam diye :)

canım halı hangisi
perde hangisi ben pek anlayamadım

1. resim halı.diğerleri perde

bence de bu halı ve perdeler biraz göz yorar ya halıyı ya perdeyi düz al....perdeleri belli belirsiz desenli seçebilirsin ama bence bunların hepsi de çok karışık canım (halına göre)

hımm.teşekkürler.halı kesin siparişi verdim.biraz daha bakınayım o zaman :)

baktım baktım bunları beğenmiştim ama eve gelince bende düşündüm düz gri mi alsam diye :)

sen koyu renk beğeniyosun gibi geldi bana o yüzden gri dedim,yada halı da olan krem rengi perde de olabilir senin zevkine kalmış artık

evet gördüm..ayyy çok güzelmiş buuuu

bu halıya düz kırık beyaz üzerine hafif simler olan bir perde gider ama desenli olmaz bence

canım ya ben baktım ama sanki hepsi boğar gibi geldi

evet canım bana da öle geldi .valla iyiki hemen karar vermemişim .sizlerden fikir almam çok iyi oldu.ligtlife bir resim gönderdi gördünmü onu çok beğendim sanırım öle bişey yaptırıcam

bence 3. ve 4. perde çok hoş olur ama koltuklar da çok önemli eğer onlarda siyah beyaz sa bu perdeler boğabilir...

canım koltukların hangi renk bnce koltuklara uygun perdeler olsa çok hoş olabilir halı ya göre değilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…