Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu bu halıya hangi perde olur???????

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
bence 4 veya 7. rsimdeki tüller çok hoş durur kenarlarada siyah kanatlar yapıla bilir ama perde krem olsa daha güzel olur sanki bunlar beyaz gibi stor yaptırmayı düşünmezmisin onlar daha kullnışlı

halı desenli olduğuna göre tül düz olmalı bence. ikisi desenli olursa karışık olur...ille de desenli olacaksa belli belirsiz, kendi dkosunda desen olan modellere bakardım ben olsam

Canım,bu halın için 3. ve 5. perdeler gayet uygun.Arasan bulunmaz belki de bu kadar kombinasyon.Bazıları ikisi de desenli,boğar demişler ama bence öyle olmaz.Her ikisi de aynı espride ve tonlarda.Desenleri çok yoğun değil ayrıca. Gayet güzel olur.

bence desenli daha güzl olur hem düz tül bnce hoş durmaz ucuna küpür flan olsa hadi neyse bnce 4/7 ama karar senn

4 ile 6 güzel cnmmm...
benim şahsi fikrimi sorarsan daha yeni evliyim salonum ve oturma odamın rengi düz beyaz kendinden desenli fransız tül..
salonumun halısıda seninkinin tarzındannnnn...çok karışık dururrrr senin seçtigin modellerrr..eger koltukların ve halın düzse hareket katması için gösterdiginn perdeler güzel olur:)

X