Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bizi de bilgilendirin o zaman, biz de yanlış yapıyorsak hatamızdan dönelim. Paylaşın kaynağınızı herkes görsün sadece kendinize saklamayın doğrularınızı
Tabiki mesela tv röportajlarını izleyebilirsin mesele neler demisler bakabilirsin googlede her yerden öğrenebilirsin yeterki öğrenmek iste canım

İki sene önce 400 liraya aldığım çay makinesi bozuldu,ben de yeni bir tane alayım dedim ki bir baktım en ucuzu 1500 lira.Elektronik aletler bozulacak diye ödüm kopuyor,en ucuz çamaşır makinesi 7-8000 lira civarı.Evet,çok nankörüz çoook.
Aynı durumdayım, telefonum buzdolabım falan bozulur, bu olmaz artık derler diye ödüm kopuyor.

İnsanlar bu kadar nankör ve kör olmamalı hangimiz aciz hangimiz ekmeğe muhtacız evlerimizde son teknoloji olmayan yok biraz şükür edelim ya yalancılar da ortada ülkenin düşmanları da onların eline geçerse ülke şu an yediğinizi değil suyu bile huzurla icemeyeceksiniz ne mutlu türküm diyene Allah yolunu açık etsin Recep Tayyip Erdoğan in.
Valla bi buzdolabı olmuş 20 bin. Birkaç yıl önce tek maaşla alıyodum şimdi 2 maaş gerekiyor. Elimdeki bozulursa yandım.:) Millet gaz faturasını ödeyemiyor, TV ışığında oturmaya başladı. Artık ekmeğe muhtaç olmamakla şükür etmek istemiyor kimse. Şükür etmeye devam ettikçe korktuğumuz başımıza gelecek.

bu konudan uzak durmak istedim yazmayım dedim fakat yazılanları görüyorum da diyorum ki acaba perdemi var gizlerinde kulaklarında

ben a partisi b partisi savunmuyorum al vur duvara hepsini ..çıkarları için herşeyi yapan bir grup birileri

fakat söyle bir şey var 6 li masa ve chp şimdi bana kizicaklar böyle yazanlara beğenmedimler yağıyor ama bende fikrimi yazmakta özgürüm
öyle değil mi

bir arkadaş liste yapmış akp şunu sattı bunu sattı diye ama chp vatani satıyor bölüyor ayak sesleri geliyor ve en çok kızdığım Atatürkün partisi adı altında onu kullarak dile getirerek yapması Atatürkçülük nedir bilmeyen bir parti herşeyden önce Atatürk bu ülkeyi kurtarmak sınırları cizmek icin uğraştı peki chp ne yapıyor bölmek dağıtmak için bunun için pkk ile bir oluyor sırtını kandile teröre dayiyor Atatürk bu ülkeden eşkıyayı terörü kovdu ömrü ülkenin bütünlüğü korumak için savaş vererek geçti herbir cm şehit kanı bu ülkenin
selahaddin demirtasi çıkarıcam diyor hatta Öcalani yazık diyor günah özgürlük hakkı diyor kılıçdaroğlu Peki onca şehidin onların anne babalarının hamile eşlerinin çocuklarının gencecik yaşlarda şehit olanların hayatı onların hayati günah değil mi özgürce yaşamak onların hakkı degilmiydi

abd denn maddi destek aliyor sırf erdoğandan kurtar diyen bir dünya var özerllik diyor açık açık bunları söyleyen birine adım adım ülkeyi felakete sürükleyecek birine sırf erdoğan gitsin diye oy vermek ne Atatürkçülüktür ne vatan severlik

ülke adına şunu yapacağız bunu yapacağız yok dediği şey özellik fetocular çıkıcak pkk yanlıları çıkıcak pkk partisi hdp bakanlık alıcak Abd ne derse o olucak suriye içinde belli yerlerdeki Türk askerleri çekilecek pkk ve abd oralara üst kurucak buyurum sınırlar sizin kurdistani da kurun denecek

kuran kurslari imam hatipler kapatilicak üretilen savunma için yapılan yerler kapatilicak

muarrem inci dozerle yıkacağız kuran kurslarını mağaradan kalma insanlar diyor ve oy istiyor oy istediği kimler peki müslüman türk insanları bazen cidden ne konuştuklarını bilmiyorlar 🤣🤣

kılıçdaroğlu 'nun konuşurken yaptığı bilgisizlikleri hiç demiyorum bile öyle dil sürcmeleriyle illeri ülke yapmalarıyla ülke yönetilmez gerçi derdi o illeri bölüp ülke yapmak konuşma yaparken gençler yerine militanlarım dediği gibi

sırf biri gitsin diye açık açık Turkiyenin başına gelecekleri söyleyen birine oy vermek akıl tutulması yada dusunmeden oyu ziyan etmektir

o oy bu ülkenin güzel geleceği olmalı teröre gitmemeli ülkeyi bolmek için dış güçlerle plan yapanlara gitmemeli zerre içlerinde Atatürk yok ne düşüncesi ne bu ülke için kurduğu mücadele fikirleri yok Atatürk dillerinde beyinlerinde değil
Hdp değil, direkt Pkk ile görüşen, masa başına geçip bir sürü taviz veren, sayın Öcalan demeyi ve PKK bayrakları asmayı, kullanmayı suç olmaktan çıkardık heyooo diye müjdeleyen hatta Öcalan güzellemesi yapan siyasetçileri olan bir parti geçmişi var. Biraz da bundan bahsetseniz keşke. Bunları unuttunuz mu yoksa o zamanlar Samanyolu Haber falan mi izliyordunuz da haberiniz yok bilmiyorum ama bu ülke bölünemez, hiçkimsenin işine gelmez ve gücü de yetmez. Bu teori zırvalıktan başka bir şey değil. Bölünme uçurumuna sürüklensek seneler önce bu olurdu zaten. Gelmiş geçmiş en yüksek oy oranlarına, seçmen kitlesine sahip partinin yapamayacağı işi toplama adamlar bir araya gelip hiç yapamaz. Şu argümanı bırakın artık. Deyin ki onlar devlet yönetmeyi beceremez, ne bileyim ekonominin iyice içine ederler, dindar kesimin hayat kalitesini düşürürler vs. eyvallah derim bir yere kadar. 🤦🏻‍♀️

Benim anlayamadığım bir konu daha var. Tam tarih bilmiyorum ama sanırım 2013 yılından önceye kadar Fetöcülerle akpliler dosttu kardeşti. Sonra bir şeyler oldu peşinden 15 temmuz sergilendi ve nasıl olduysa RTE ve ailesi kandırıldı aldatıldı diğerleri taşlandı. Şimdi akpliler buna nasıl bir açıklık getiriyorlar merak ediyorum. Sırf kandırıldık dediler diye inanmıyorlardır bunun altında başka bir şey olmalı bu kadar basit olmamalı diye düşünüyorum.
Mavi ekran verdiler bir şey diyemiyorlar o yüzden de hep muhalefete saldırıyorlar.

Zerre biliyormusun hiç sasirmadim
Yine her zaman ki gibi benim adıma karar verdin
Yine benden alıntı yapıp yine aynı şeyi yaptın

Yine bilip bilmeden yorum yeteneğini gösterdin acaba diyorum bende zerre ne zaman beni bir bırakacak

Hani söz vermiştin bir daha karışmayacam diye canım benim 🤣🤣
Ben kelimeleri yanlış yazdığında düzeltmeyeceğim demiştim burada kelime yanlışı yok bilgi yanlışı var.🤣🤣

Ve yine zerre ve yine benim hakkımda karar sen benle mi yaşıyorsun a haber izliyormuşum kararı verdi sevimli kız 🤣🤣🤣 arkadaşım canım benim lütfen beni bi bırak ya lütfen ama ayıp yani

Hdp değil, direkt Pkk ile görüşen, masa başına geçip bir sürü taviz veren, sayın Öcalan demeyi ve PKK bayrakları asmayı, kullanmayı suç olmaktan çıkardık heyooo diye müjdeleyen hatta Öcalan güzellemesi yapan siyasetçileri olan bir parti geçmişi var. Biraz da bundan bahsetseniz keşke. Bunları unuttunuz mu yoksa o zamanlar Samanyolu Haber falan mi izliyordunuz da haberiniz yok bilmiyorum ama bu ülke bölünemez, hiçkimsenin işine gelmez ve gücü de yetmez. Bu teori zırvalıktan başka bir şey değil. Bölünme uçurumuna sürüklensek seneler önce bu olurdu zaten. Gelmiş geçmiş en yüksek oy oranlarına, seçmen kitlesine sahip partinin yapamayacağı işi toplama adamlar bir araya gelip hiç yapamaz. Şu argümanı bırakın artık. Deyin ki onlar devlet yönetmeyi beceremez, ne bileyim ekonominin iyice içine ederler, dindar kesimin hayat kalitesini düşürürler vs. eyvallah derim bir yere kadar. 🤦🏻‍♀️
Başörtü özgürlüğümüz elimizden alır da dese eyvallah değil mi? Çünkü başörtüsünü var eden de RTE. Asla İslam dininin farz kıldığı bir şey değil. RTE ile geldi RTE ile gidecek sanıyorlar.

Ben kelimeleri yanlış yazdığında düzeltmeyeceğim demiştim burada kelime yanlışı yok bilgi yanlışı var.🤣🤣
Dimi kime göre eye göre

Senmi karar veriyorsun bilgi yanlışlarına kelime yanlışlarına

Herkese de ver o zaman bilgi yanlışlıklarını ve bunun ici önce sen bilgilen hangi bilgine göre yanlış diyorsan 🤣

En komik olanı ise fetöcülerin çıkmasından korkanların da bir zamanlar fetöcü olmaları.alsksjdksksks
Hiiiç aldatıldık,kaldırıldık demeyin kimse size inanmıyor.
Biz niye kandırılmadık? Koskoca devleti yönetenlerden daha zekiydik herhalde. Kardeşim iyi puan aldı diye kendi okullarında burslu okutmayı, yurtlarında kalmayı teklif ettiler. Sanırım muhafazakar aile yapımıza aldandılar ama babam bende size emanet edilecek çocuk yok dedi, bozup attı adamları sksksks.

Ve yine zerre ve yine benim hakkımda karar sen benle mi yaşıyorsun a haber izliyormuşum kararı verdi sevimli kız 🤣🤣🤣 arkadaşım canım benim lütfen beni bi bırak ya lütfen ama ayıp yani
Ayyy deprem zamanı enkaz çaluşmalarında canlı kurtarılan kişilerin a haberden boy boy fotoğrafını da babam paylaştıydı zaten değil mi Pare?

Başörtü özgürlüğümüz elimizden alır da dese eyvallah değil mi? Çünkü başörtüsünü var eden de RTE. Asla İslam dininin farz kıldığı bir şey değil. RTE ile geldi RTE ile gidecek sanıyorlar.
Nasil yani başörtüsü islam dinin farz kıldığı bir şey değil mi

Ayyy deprem zamanı enkaz çaluşmalarında canlı kurtarılan kişilerin a haberden boy boy fotoğrafını da babam paylaştıydı zaten değil mi Pare?
Her haber kalanı vardı ona mi dikkat etti depremde hangi kanalda ne varsa onu paylastim ben fark etmedim de sen bunu şimdi burda malzememi yapıyorsun bak her kanal vardı ne garipsin nerden nasıl vuruyorsun bence sus zerre lütfen sus artık

Bu ülkede başörtüsü hazımsızlığı maalesef az da olsa hala devam ediyor. Erdoğan’ın yaptığı en iyi şey kadınların maruz kaldığı bu insanlık dışı muameleye son vermek oldu. Özellikle üniversite okumaya çalışan kapalı genç kızlara çok içlenirdim. Kimsenin bu saatten sonra bunu değiştirmek isteyeceğini sanmıyorum, çünkü bu da işlerine gelmez. Hoşgörü=Oy. Ama bu kadınlar bu paranoyada da haklılar, senelerce çektiler çünkü.

X