Bu evliliğin sonu ne olacak

Teşekkür ederim önerilerin için canım
Elimden geleni yapacağım inşallah

Ben eşinizi bunalttiginizi anladım. Çocuk gibisiniz. Adam yorulmuş ve artık kabuğuna çekilip susmaya karar vermiş. Buyuyun.

Teşekkür ederim önerilerin için canım
Elimden geleni yapacağım inşallah
eşiniz sizi memnun etmek için çok çabalamış ama karşılığı mutsuzluk olmuş.
o yüzden ciddi bir sorun yoksa gülerek konuşun, dertleşin.
dertleşmek sürekli ağlamak değil, sakince karşılıklı bazen şaka bazen ciddi konuşmak, halleşmektir.
eşinizi anlamaya çalışın.

aynen esimde oyle ben degismem boyleyim ananin evine gidersen git deyip duruyo cok sinirimi bozuyo .. bigün birakip gtcem gorcek ozaman gününü

Banada sen çok takıntılı ve erkeği kontrol altında tutma çaban sıkıntılı geldi , epeyde adama baskı yapıyorsun ,ben okurken bunaldım , adam mutlu değil ki seni mutlu etsin

çocuk yaşta, ekonomik bağımsızlığınız yokken, ailenizin de durumu iyi değilken evlenmişsiniz
olgun değilsiniz
doğuda bir şehirdesiniz, KPSS çalışıyorsunuz ve haliyle adamla uğraşıyorsunuz
ben bunu anladım

ailesine bağlı filan demişsiniz ama hem de demişsiniz ki köyde yaşıyorlar eşim köye sadece bayramda gitti
valla benim ailem olsa gelin eşini köye yollamasa yolarlar o gelini, üstelik bir de çalışmıyorsunuz sizin kendinizin bile gitmesi gerek köye. neden gitmiyorsunuz? valla güzel, hem çalışma hem genç ol, çocuksuz ol, hem adam işten çıkar çıkmaz eve gelsin hem k.valideye bir çay demleme, şimdiki kızlar akıllı yemin ederim. siz sadece hassas duygusal filan değil enikonu baskınsınız. adam para veriyor ailesine diye eleştiriyorsunuz acaba sizin maaşınız olsa siz ailenize vermeyecek miydiniz? anneme para yollamama eşim karşı çıkıyor diye bir başlık açsanız ne olurdu acaba? eminim eşinizi linç ederdik burada.
ayrıca adamdan ne diye ev işinde yardım bekliyorsunuz yahu adam zaten yapıyormuş, arada yapmasın siz yapın bir zahmet, gençsiniz, çalışmıyorsunuz, çocuk yok, napıyorsunuz bütün gün?
not: kendimi bildim bileli tüm ev işlerini yapıyorum, bunları annemin evinden de yazmıyorum.
adam haklı 2.5 sene dırdır çekilmez kusura bakmayın.

Yeni evlendigimde bende her seyi kafama takar aglardim kuserdim piskolojik yardim aldim faydasini gordum.Nacizane fikrim yardim alin .Kendinizi bu şekilde yipratmayin.

Anlattiklarinda kendi evliligimden parcalar gordum sanki. Cok uzuldum senin hislerini o kadar iyi anliyorumki. Ama su bi gercek erkekler surati asilmis birine cok tahammulsuz. Anladigim kadariylada kocan seni seviyor. Bence yaptirim yontemini degistir. Kusme neden surat asiyosunki konus kirilsanda susma. Ne kadr kussende kocana sarilmadan yatma... 6 sene oldu evleneli biz ilk senelerimde bende cok surat asardim ayni senin gibi davranirdim. Ama sonunda ikimizde uzulurduk. Suan esim yurtdisinda onu o kadar ozluyorumki onceden bi bardak su istediginde getirmeye usenen ben simdi olsada o istemeden getirsem diyorum.. bazi seyleri alttan al canini sikmaya degmez birbirinizi tuketmeyin. Hayat sevince guzel ☺

Adam sana kör kütük aşık kusura bakma ama okurken darlandim iyi dayanmis valla...ask olmasa bu kadar mumkun degil dayanmazdi...acele kemdine ceki düzen ver valla benim psikolojim bozuldu.ivira agla zivira küs. ..kendine gel bu kadar seni sevip çekecek bir adam var karsinda uzmeyin birbirinizi...birak cocuklugu büyü. ..
(Kirici olmak degil amacim sert olduysa biraz dusunmen icindi)

Sürekli küsmek, üstüme titresin beni pohpohlasın, ben haksız da olsam o gelip özür dilesin ohoo bu ne ya okurken ben bezdim. Allah sabır versin eşinize.

Yarın bir gün adamı kaybeder gider bir hödüğe rastlarsın işte o Zaman kıymetini anlarsın.

Gözlerim şaşı oldu okurken.kısa ve öz
Ben merkezli bi hayatın var bunu asmadığın surece mutlu olamazsın

Kendini degstrmelusn evet erkekler surat asmaktn nefret ediyor.esim de sık kusen birisi inan mahvetti beni...kusmek cozum degil ki konuşun anlasin.

Valla benim evlenmeyi düşündüğüm erkek arkadasım vardı sürekli küsme huyu yüzünden bıraktım. Ömür törpüsü.. Adam cok haklı iyi katlanmıs 2.5 sene sana.

Ya ne biçim cevap bu ya ,bide 30 kişi beğenmiş yorumu , kusura bakmayın ama bunu yazan bi kadın olamaz diye düşünüyorum!!

sana yakın bir arkadaşın bu şekilde gelip içine dökse böyle kabaca mı söylersin burda tanımıyo etmiyonuz diye herşeyi söylemeyi hak göremezsiniz!

@Ahhben Arkadaşım evliliğin ilk 1-2 yılı aynı evde yaşamaya çalışan insanlar arasında kavgayla geçermiş, bu bi alışma dönemi, birbirinizi iyi tanımadan da lütfen hemen çocuk düşünmeyin....

ben de 2 yıllık evliyim çok şükür şuan herşey iyi 1.5 yıl boyunca ne kavgalar ettiğimizi eşimle ben bilirim..

biraz olumlu yanları görmek lazım, hayat kısa birbirinizi üzmeye inan hiç değmez.

Kusura bakma sonuna kadar okuyamadım. Kendin demişsin sürekli alınıp kusuruma diye. İnsanın üstünde psikolojik baskı oluşturuyorsun bu sekilde bence. İnsan yorulur bu durumda.2 alttan aldı 3 almadı diyorsun o almadığı 3te senin alttan alman gerekiyor belkide. Ben de olsam çok tahammül edemezdim boyle birine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…