bu evde durmak agirima gidiyor:(

canımm anladığım kadarıyla eşin biraz agresif ve sinirlenince ne söylediğini bilmiyor..
aklına ilk gelen şeyi ağzından çıkarıyor.. Koç burcu mu ne?
benim erkek arkadaşım da bazen sinirlenince çok ağır konuşur, çok kırılırım.. ama gönlümü de çok güzel alır..
ben artık alıştım ..mizacı böyle, belli bi yaştan sonra da değişemez ama daha dikkatli davranıyor artık.
Sen de onu böyle kabul edeceksin ama O da kendine biraz çekidüzen verecek tabi..

çok sevindim, güzel gelişmeler olmuş, sana söylemiştim canım, dilinde var eşinin büyük olasılıkla, senden çocuk istemez olur mu hiç:)

Evliliğin ilk yaıllarında bu tür şeyler olur üzülme sakın , hemen kolay olanı seçme..
Benimde birçok zaman pişmanım dediğim zamanlar oldu , o anki ruh haliyle..
Zaman gerekiyor sadece , birbirinizi iyice anlayabilmeniz için , evliliğinizin oturabilmesi için..
İletişim sorununuzu yenmek için elinden geleni yap , gerekirse evlilik danışmaına gidin..

Canım erkeklerin bazıları sinirli anlarında dedikleri lafları hatırlamıyorlar bile sende takma huyudur geç,değişmeyen değişmiyor,benim eşimde aynı ama sonra pişman oluyor,önceden ağlardım,şimdi takmıyorum,oda zaten kavga sırasında beni üzmek için en can alıcı noktaları biliyorlar,onunla vurmaya çalışıyorlar,bugünleride atlatırsınız siz üzülme,birde kilolarınla ilgili başlarda sorun yşadığını söylemişsin,burda okumuştum gerçekten yapanlarıda gördüm etkili sanırım soğansuyu,bende doğum sonrası kilolarımı koşu bandı aldım ve tv karşısında bol bol yürüdüm.tavsiye ederim.

ailesının sevgısızlıgınden dolayı etkılenıyor olabılır
bı de şu açıdan bak
bazıları da böle aılesı ıstemıyoken evlenıyor, sonra ılk gunden ıtıbaren esını aldatmaya baslıyor,
ama esını de mutluı edıyor kızın haber ı yo k ?? olabılıyor
en azından sana zehır edıyor da aldatmıyor , aılesınden etkılenıyordur o, aldın basımıza bu kızı dıyorlardır ..

canım kaç zamandır yoktur merak etmiştim seni.. wallaa..
okuduklarıma çok şaşırdım evlendiğinide bilmiyordum..
sevgilin vardı en son eşin olmuş şimdi..
evlilik zor ya..
senin bu yazdııklarını okuyunca çokda korktum.. demişsinya çok hırgür çıkarmıştım şimdi acısını çıkarıyor diye...
bende çok şeyler yapıyorum ve okuyunca diyorumda ilerde benimkide bunların acısını bnedne böyle çıkarırsa şaşmam...
bu aralar üstüne gitmesen...
evli değilim ama bildigim evliliğin ilk dönemleri en sallantıda olan dönemler alışmak zormuş..
çok üstüne düşme..onun önünde rahat ol..acı çeksende belli etme..
bu benim yaptıklarımı çok umursamıyor der belki düzeliiirrr inşallahhh..
sen üzme kendinii
Şeniz

bence ona senin ne kadar güclü oldugunu göstermen gerekiyor,sidilik üstüne gitme ama asiri sogukta davranma bakalim,ama bu arada kendine gercekten güsel ugraslar bul,yani onu takmadigini,kendi kendine yeter bi birey oldugunu görmesini sagla...sakin üzülme canim evliligin ilk yillari hep böyleymis ne yazikki

arkadasim once gecmis olsun boyle hirpalanmana uzuldum hemcinsin olarak ikincisi kilolarini bukadar takinti yapmissa evlenirken gozu kormuymus 2ayda kilo almadin ya kilo bu Allah korusun organ bekleseydin gozun gormez olaydi ya yuzunun yarisinda buyuk bir yanik olaydi kiloda neymis verirsin atla devemi Allah buyuk hastalik vermesin bunu kendine zaten dert etme son olarak bence esin senin sevginden askindan simarmis haddini bilmez olmus arkadaslarin demis ya onu yok say boyle durumlarda hayalet oyunu oyna sanki o gorunmuyormus bi hayaletmis gibi davran askini cek ilgini cek uzerinden anlasin aslinda senin onun hayatindaki onemini ici bosalsin birnu elbet surter bu arada sende kendine oyalanacak bir seyler bul kafani mesgul et spora git o arada bir diyetisyene git ona belli etmeden diyetini yap inan sen degistikce pesinde surunup gezicek uzerine gitmeden zamana birakarak asarsin sorununu

canim öncelikle cok üzüldügümü belirtmek isterim
ama madem iliskiniz iyi yürümüyordu neden evlendin be canim ?
valla eger bir erkek senden cocugum olmasini istemiyorum diyorsa bence düsünecek fazla bisey yok derim
ama seviyorsan biraz allttan al derim yinede tabi sen bilirsin canim allah sana sabir versin

canım okudum yazdıklarını.evet yaşadığın şeyler zor amagüçlü olmalısın.hayat okadar zorkı ilk yıllarda böyle sorunlar olabiliyor canım.ay rılmayı düşünme.bir ilişkiyi büyütmek beslemek zordur.belki işyerinde bi problemı vardır,o gün kafası meşguldur sinirini senden çıkarmıştır.kımse sevmediği biriyle evkenmek istemez dimi.Annelerimiz,ninelerimiz ne zorluklar cekmış.sende dayan savaşmalısın canım.ama 2-3 yıl sonrada herseyaynıysa ozaman oturur karar verirsin.ama doğru olan birseydende vazgecme tatlım.Allah kımsenın yuvasını bozmasın.Allah hepimizi mutlu etsın.

hepinize gercekten cok tesekkur ederim ,sorunumla ilgilenmeniz,cozumler uretmeniz benim icin cok faydali oldu.sonucta bircok kadin ayni seyleri yasadi ve beni en iyi yasayanlar anlar...
esim kendi zevklerine fazlasiyla duskun.hirsli ve yapmak istedigi seylere cok istekli.aslinda onun bu tarafiyla gurur duyuyorum. fakat kendi hayatini surdururken benimkileri yok saymasi,sormamasi gercekten cok canimi sikiyor.ornegin ona iki kere sabika kaydi ile ilgili soru sordum,demiyor ki sen neden sabika kaydi aliyorsun nereye vereceksin...ehliyete yazildim,onun icin alacagim haberi bile yok..demek istedigim bu iste,eve geliyor,tv izliyor ya da baglamasini caliyor ya da uyuyor.onu oldugu gibi kabul ettigim surece asla beni kirmiyor,iyi davraniyor.ama bana yapay geliyor cunku istedigimin bu olmadigini biliyor ve sesim cikmasin diye agzima bir parmak bal caliyormus gibi geliyor...esim iyi biri,ne istesem varsa aliyor vermeye calisiyor...ama bencil..kendi hayati,isi ve zevkleri herseyden onemli...

yasık ya sana ama ne bıleyım hanı bazı arkadaslar dıyorya sabret daha yenı evlısın gecer ama ne bıleyım bukadar agır konusan bır ınsanın duzelse bırı senın ona baktıkca hep aklına gelıcek bunu yasayan cok tanıdıgım kadın var hepsı bı sure sonra ayrılınca keske daha once yapsaydık dıyorlar yanlıs anlama evlılıgını bıtır demıyorum ama daha agır seylere maruz kalırsan durma belkı ozaman degerını anlarrrr

Bence fazla üstüne düşüyorsun yeni ewliyken bende aynı bu sorunları yasadım

onu kendi haline bırak surat yapma sakın gerektiğinde konuş trip falan yapmaa

kendi baska uğraslar bul örgü dantel vs..bişeyler iştee

soğuklugunu hissedecektir ve onunla konuşmaların esnasında sakın ama sakın aglama güçlü bir kadın ol...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…