Bu erkek evlat düşkünlügü ne zaman bitecek?

Mislinadorak

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
337
229
Maalesef eşimin ailesinden birkaç kişide de var.Sizin böyle bildiğiniz birileri var mı? Erkek evlada çok farklı daha şefkatli davranan ve kız evladı görmeyenler? ??

Amannn takildiginiz şeye bak. Onların değil, sizin ne düşündüğünüz önemli. Kızlarınız var sanırım, ne güzel arkadaslariniz olacaklar ileride. Eşiniz umarım böyle değildir çünkü malum eşten geçiyor cinsiyet. Benim ikinci oğlum yolda, bana da üçüncüyü yap diyenler oluyor arada, kız olur diye. Halbuki hep hayalimdi iki oğlum bir kızım olması. Oğullarım birbirinin arkadaşı, kızımla da ben arkadaş olacağım inşallah nasip olursa 🙂 hiç umursamayin, hem de hiç. Eski kafalar ahirete intikal edene kadar bitmez bu saçma konular. 😀

Bizim ailede tam tersi mesela kız çocukları daha bi çok seviyorlar🙈
Cinsiyete göre bebek, çocuk sevmek o kadar saçma ki. Erkek ya da kız doğanların suçu ne? Ben her ikisine de çok karşıyım ve asla izin vermem çocuklarıma cinsiyeti üzerinden ayrım yapılmasına.

Cinsiyete göre bebek, çocuk sevmek o kadar saçma ki. Erkek ya da kız doğanların suçu ne? Ben her ikisine de çok karşıyım ve asla izin vermem çocuklarıma cinsiyeti üzerinden ayrım yapılmasına.
Erkek çocuk diye görmezden gelmiyorlar ki. Kız çocukları daha bir tatlı geliyor sadece. Ailede de tek kız olunca daha da bi kıymete biniyor. Bu arada siz ayrım yapmadıkça, eşiniz ayrım yapmadıkça takmanıza gerek yok. Çevrenizdekilere de yeri geldiğinde verin ağzının payını. Kaçıncı yüzyılda yaşıyorlarmış acaba

Bu eski kafalar olduğu sürece bitmeyecek.
Yok kız evlat ilerde ele karışırmış, oğlan kurtarırmış falan da filan da, yok soyları yürürmüş…
😡😡😡😡

Maalesef eşimin ailesinden birkaç kişide de var.Sizin böyle bildiğiniz birileri var mı? Erkek evlada çok farklı daha şefkatli davranan ve kız evladı görmeyenler? ??
Valla ailemde yok ama çevremde var maalesef şahit oluyoruz.. Ama hiçbiri umrumda değil..dert edilecek mevzu değil yani.. Şuursuzlar işte..

X