Bu doktorlar bizim sürekli kafamızda şüphe oluşturmak zorunda mı :)

Erkek bebekler de geç öğrenme olayı bence tamamen doktorun tecrübe ve makinası na bağlı 6 aya kadar çocuğun pipisi sünnetlik olur yaaa nasıl görmez
ay bilmşyorm hep bacakları kapalıymış. Cidden doktorlar kafa yapısından tut kemik yapısına kadar tahmnleri oluyor

Yok kuzum aslında bizim ekonomiden dolayı bir sıkıntımız yok çok şükür tamamen sağlık açısından bide çocuk büyütmek aşırı zor yaaa
Ya öyle tabii ama ben mesela 2.çocuğu düşünür müyüm bilmiyorum. Yani birin tam eğitmeden onunla güzelce ilgilenmeden 2.yi yapmam gibi. Aralarında bir 10 yaş olur muhtemelen Allah nasip eder de olursa

Banada banada tahmin yapin
Yok kuzum aslında bizim ekonomiden dolayı bir sıkıntımız yok çok şükür tamamen sağlık açısından bide çocuk büyütmek aşırı zor yaaa
Karindan 8 haftlik. Suan 10+5 olduk

Eklentiler

• Screenshot_20230902-134624_AppLock.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 56
Varsin supheniz bu olsun bende Allah korusun hastalık var falan sandim. Ne olmus yani 15, gun bekleyin baska doktora gidin illa cinsiyet icin surekli doktors gidip ultrsona gitmeye gerek varmi bu kadar yahu. Saglikli olsun zaten kendini gosterir bir kac haftaya. Bebek kendini gostermiyosa doktors ne yapsin.aklinizda niye suphe biraksinki doktor

Profilime yazar misin lutfen. Bildigime kimse inanmiyo, ben biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…