Bu defa hamileyim sanirim...

tesekkur edrim canim a.s.insallah sende hamilesindir allah isteyen herkese yasatsin bu duyguyu :Saruboceq:

amanin!!!zemuszemus ay cok sevindim!!! ne guzel bir haber bu. Şeniz
hayirlisiyla kucaginiza alin insallah cocugunuzu. saglikli hayirli uzun omurlu mutlu bir cocuk olsun. allah isteyen herkese versin. ay masallah!! zamani gelince insan nasil da hissediyor demekki...

denefcim çoooook sevindim, maşallah, Allah sağlıkla kucaklamanızı da nasip etsin a.s.
darısı başımızaa
bu arada ben de çerkesim yerimseniben arada sana forumda raslıyodum, mutlu haberine de tesadüfen gezinirken rastladım ve çok sevindim kardeşim :)
dua et bizler için olur mu

amin canim. cok saol tesekkur ederim.opuyorumnanaktan evet bu ay her defasindan farkliydi buna ramen inat etmistm test yapmicaktim mide bulantisi siddetlenip afedersin cikardgmda emin oldm gibi zaten gecenin 3 unde nob eczane aradik 2 saat ama degdi :kedi:

iyi dilekrin icin cook saolkaydirigubbakcemile3 cift cizgiyi gordugumde zaten ilk allahim sukurler olsun isteyen herkese bunu nasib et dedim aklima geldiginde her dua ediyorm bunun icin ins allahm herkese bu mutlulugu yasatir cok farkli bi duyguymus gercekten..

sende cerkesmisiin :) umarim benimde cerkes kizi tanimina guzel bi kizim olur zemuszemus tabi en onemlisi saglikli olmasi allah herkese saglikli hayirli cocuklar nasip etsin :Saruboceq:

Allah gönlüne göre versin tatlım :) sen daha küçüksün sanırım, kaç yaşın?

ay tatlım çok küçükmüşsün gerçekten, bu ne acele, okul bile bitmeden :) biz genelde geç evleniriz, kaçırdı mı yoksa eşin seni yerimseniben ben 28 yaşımda evlendim, şimdi 31 oldum. bir yıl korunmadığımız halde olmadı bebek, şimdi iki aydır klomen tedavisindeyim.. aslında belki de sen doğrusunu yapmışsındır, genç yaşta daha kolay oluyo bak maşallah :) hayırlısı

melisax tatlım hadi bakalım senden de müjde alalım inşallah :)

aslnda durum farkli biraz bilirsin bizde cerkes olmayana kiz vermezler ailem ilk basta biraz problem cikardi arkadasligimi ogrenince esimde iran azerisi.. bilmiyorm sende iyi karsilamayabilirsin cevremden tepki aldm cok bu yuzden.mafoldumben sonra aileme ciddi oldgmu anlattm onlarda tanidikca sevdiler esimi. esimde bu sene biitirdi okulu ama turk vatandasi olmadigi icin okulu bitirince turkiyede kalmasi calismasi sorun cikaracakti evlendik vatandaslik evlendikten 2 yil sonra aliniyor. bebegi de esim cok fazla istedi o 29 yasnda benim de aklima girdi bi de bu sene sartlar cok uygunlasti yapalim dedik benim son senem ama bu sene ustten dersler fln baya hafiflettim okulu .. oyle iste..

Son düzenleme:

tatlım evet genelde hoş karşılanmaz bizde ama merak etme benden yana, benim de eşim çerkes diil :)) ve ben karşıyım ırkçılığa, kendi ırkını sevmek güzel ama böyle ırkçılık, iki seven insana karşı durmak kötü... ailen de anlayış göstermiş olması gerektiği gibi..
herşey gönlünce olsun :) çooook güzel bir bebeğin olsun, hayırlı,sağlıklı inşallah.. kocaman bir maşallah sana ve bebeğine :)

bende aynen ole dusunuyorum cerkes oldugum icin gurur duyuyorum tabi ki ama insan evlenecegi kisiyi irkina gore secmemeli annem babam neyseki anlayisli davrandilar bu konu da amcalar dayilar ne kadar baski kursalar da...

cok tesekkur ederimm ablacim (sakinca yoktur umarim bole hitab etmemde) :kedi: senin icin dua edicem tedavin olumlu sonuc verir bi an once bebisine kavusursun insallah :Saruboceq:

inş.cnm benim dileğin için çok tşk.opuyorumnanaktan

cnm ya merb ben yeni üye oldum bu foruuma cok sevndm adına dua et bize darısı bize olsun bende sanorsam hamileyim ama test yapmadım cok karısık cokeyvahedigeldismile

cnm ya merb ben yeni üye oldum bu foruuma cok sevndm adına dua et bize darısı bize olsun bende sanorsam hamileyim ama test yapmadım cok karısık cokeyvahedigeldismile

aramıza hoşgeldin canım
adetin geçeli ne kadar oldu peki yada kaç gün var adetine?
bide karışık olan nedir paylaş istersen bizlerle

canım simdi söle normalde 8gun gecti adetim ama ben en son 12 mayısta adet gördum esimle buay korunmayı bırakttık ayın 26sında ara kanamam oldu 2gunluk ve tekrar normal olarak ayın 9-10u gibi adet olmam gerekirken olamadm ben aclığa acayip diryetliğimdir ama ac kalamıorm sürekli birşeyler tüketiorm ve sancı cekiorm kasıklarımda belmde ağrı gögüslerim cok hassas dokunamıorm ve normalden fazla buyuduler bide cok fazla akıntım war idrarda cıkacağını düşünmüorm ama 80 hmile olabilirsin dedi ama biz eşimle 25ini beklemeye karar veridk sizce durum ne?

kızlar sacma sapan yazdım ama hoşgörün yani kısacası ömrümde ilk defa bu kadar gecktim ve ara kanama gördm ve ayın 8inden beri adet belirtileri yasıorm ama adet olamıorm ve sanki altıma idrarım kaçmıscasına akıntım gelio su gibi bide garip garip seler istio cnm mesela külh gibiohaoldumsmileohaoldumsmile

niye saçmalayasın canım olurmu öyle şey hepimiz derdimizi sorularımızı paylaşıyoruz
bence sen hamilesin o gördüğün ara kanaması yerleşme kanaması olabilir canım bendede geçen pazar katı kahve bi lekelenme oldu bende yerleşme kanamasından şüphe ediyorum ve sırf o yüzden ümitliyim peki bugün hiç idrar testi yapmayı düşündünmü bence hamileysen ki inşallah öylesindir çıkması lazım normalinde ve kan değerin baya yüksek bence baya hamilesin yani yada başka bi dr. git istersen hadi bakalım hayırlısı haberini bekliyoruzzzz ne güzel bak ben bile heycan yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…