Bu defa hamileyim sanirim...

Phi1618

askim~ben~bebegimiz
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
697
0
Kizlaar cok heyecanliyim gecen 3-4 ay hep adet gecikmesi bel agrisi vs yasiyordum

sonunda adet goruyordum yine gecen ay 13 gun gecikme yasadim farlutalle adet gordum

kist vs herhangi bisey cikmadi tamamen stres uygu duzenligi vs.. bu ayda 6 gun geciktim

hic sallamadim daha oncekiler gibi olacak diye ama icimdende bi his bu defa farkli

oldugunu soyluyodu goguslerim davul gibi

karnim sis her ay bunlar oluyodu zaten ama bu ay asiri bi koku hassasiyeti olustu sigara

kokusunu hic almazdim kendim ictigim halde dun sabah afedersiniz cikarmanin esiginden

dondum odadiki kulluk yuzunden biraz once de esim pizza aldi kendine ve tutamadim

kendimi artik cikardim devamli agiz kurulugu ve mide yanmasi yasiyorum hic halim yok

dayanamayi nob ecz bulup test yapicam simdi ama cok da heyecan yapmiim de mi

bisey diyin bana eyvahedigeldismile

6günde büyük ihtimalle belli olur eger gec döllenme olmamışsa eger yapma imkanın varsa ayp cnım bak bende merak ettim ..hadi hayırlı haberle ri,nşalalh

bende dayanamicam birazdan ecz aramaya cikicaz esimle umarim psikolojik fln deildir gerci daha erken bile sayilir ama 3 aydir fln deniyoruz zaten bakalim

bende dayanamicam birazdan ecz aramaya cikicaz esimle umarim psikolojik fln deildir gerci daha erken bile sayilir ama 3 aydir fln deniyoruz zaten bakalim

hadi bakalım haberleini bekliyoruz cnım inşallah hayırlısı neyse hakkında o olur ..gec olsun güç olmasın

canim bende merak ettim simdi hayirli haberler verirsin insallah:Saruboceq:

ayy ya daha yeni geldik 2 saattir nob ecz aradik bi de eczaci ne dusundu bilmiyorumm bu saatte gebelik testi :) neyse simdi de aksi gibi tuvaletim yok gelince yapip yazcam sonucu

ben de cok merak ettim. insallah en hayirlisi ne ise o olur.
simdi yatiyorum. yarin kontrol edicem hemen.
iyi geceler...

bence hamileligin ilk belirtisi goguslerde hassasiyet. benimde adetlerim gecikirdi ihtimal vermiyordum ama bir ay birde baktim hamileyim. simdi doguma gunler kaldi bekliyoruz. insaallah hamiesindir canim. Allah saglikli sihhatli bebkler nasip etsin hepimize.

daha çişin gelmedi mi ?kaydirigubbakcemile3
git musluğu aç,azcık su ile oyna

hayırlısı olsun...

ben de cok merak ettim. insallah en hayirlisi ne ise o olur.
simdi yatiyorum. yarin kontrol edicem hemen.
iyi geceler...

iyi geceler caniim

evet bende adet doneminde de normalde olur ama simdi sutyensiz duramiyorum cikardigimda yurudugmde hareket ederken bile agri yapiyor.. bakalim artik karpuz yicem birazdan ikide bi wcye cikardim simdi gelmiyor ya aksi gibi sinir oldum.. insallah hamileyimdir garip hissediyorum kendimi baya heyecanliyim..eyvahedigeldismile

:roflol:
ay yok yaa sinirlerim hopladi karpuz yicem esimde iki saattir getirmiyo sogumadi diye uff..

eşin 2 bardak alsın biri su dolu olsun ,senin yanında onları birbirine boşaltsın...
ben ananemi uyurken bu yöntemle işetmiştim :roflol:

neyse az kaldı hadi sabret...:dance:
sabaha anne adayı olarak uyanabilirsin ,yada o heyecanla uyamayabilirsin ...
ne müthiş duygu o:lepi:

ayy kesti sukur birazdan ogrencez sanirim pandora esime okudum mesajini guluyor bu saette senin cisini mi bekliyo millet diye sırnaşık şey cok heyecanliyim ya korkuyorum biraz da bilmiyorumkismile

ayy kesti sukur birazdan ogrencez sanirim pandora esime okudum mesajini guluyor bu saette senin cisini mi bekliyo millet diye sırnaşık şey cok heyecanliyim ya korkuyorum biraz da bilmiyorumkismile

ayyy bekle bekle uykum geldi valla neyse ben cıkar kızlar herkese iyi geceler ..denef seninde hayırlı haberlerini yarın alırız artık cnım herşey gönlünüzce olsun opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3
güzel bir haberin olasılığını beklediğimiz için öncesinde onun olabilme olasılığını bekliyoruz dolayısyla...:roflol:sanki o beklemiyorrdelikafaduldenbak yapasın die adam karpuz başında bekliyor:teytey:
aman dikkat et,gülerken kaçmasın, onca çiş ziyan olmasın,sonra sil baştan nöbete kalmayalım :roflol:

bak ne güzel sana hoş anılar bırakıyoruz,bu yazışmaları unutmazsın ..
dilerim pozitif çıkar sonuç canım :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…