Bu da benim zayıflama günlüğüm olsun

bbilim

Nat.geo
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
7.047
17
Merhaba hanımlar
kendimi bildim bileli hep kilolarlarımla savaştım boyum 160cm bir ara 82 kiloya kadar çıkmıştım bekarken, ama genelde 65-75 arası gittim geldim, denemediğim yöntem kaldımı bilmiyorum,
akapunktur yaptırdım
mezoterapiye gittim
zayıflama kemeri kullandım
air volker olarak bilinen kondisyon aletim vardı evde her gün orda engezsiz yaptım
spora yazıldım bir ara
hearbilife kullandım (adını yanlış yazmış olabilirim)
acai berry içtim
elma sandaloz kullandım

yok yok yok zayıflayamadım, zayıfladığım dönemlerde oldu olmadı değil ama geri aldım kilolarımı hep,
en son 2004 te 80 kiloya çıkmışken karar verdim bu böyle olmaz dedim kendimi eti formlara adadım günde 3-4 paket eti formdan başka hiç bir şey yemedim 2-3 ayda 7 kilo verdim, sonra etiformlarda böğ geldi tabi bir sürede kepek ekmeği salata çorba tarzı beslendim ve 60 kiloya kadar düştüm nişanlandığımda 60 kiloydum ve artık diyet yapmayı bırakmıştım evlendiğimde 57 ye düşmüştüm (2007 de evlendim) 2008 de 61 le gebe kaldım doğum yaptığımda 75 kiloydum doğumdan hemen sonra 72-73 falandım ama o kilo kaldı üstümde gitmedi bir türlü
en son 2012 ocak 1 de karar aldım diyetisyen diyeti yapacaktım artık çünkü ikinci bebeğime bu kiloyla gebe kalmak istemiyordum
diyetisyene gitmedim bir arkadaşımın diyet listesine yakın diyet yaptım hazirana kadar 11 kilo verdim
aslında diyet değilde sağlıklı beslenmek bu, temmuzdan beri yine abartmayarak yiyorum, ekimde korunmayı bıraktım aralıkta gebe kaldım ama gebeliğim kalbi durduğu gerekçesiyle şubatta sonlandı, şuan 64 kiloyum dünden beri yine diyete girdim 59-60 hedefliyorum inşallah

dünkü yediklerim

sabah 9:00 elmalı diyet bisküvi
10:40 bir elma
12:00 brokololi salata ve yanında 5-6 kaşık bulgur pilavı
15:00 bir portakal 1 dilim kepek ekmek (acıktığımı hissettim çünkü)
19:00 artık evdeyim haşlama et suyu ve birkaç kaşık buldur pilav ( ama küçük porsiyon)

aralarda yeşil çay içiyorum günde 2 fincan kadar normal çayda içiyorum (şekerli)

bugün sabah:
9:15 peynirli diyet bisküvi
10:30 bir avuç k fileks

şimdi gidip ton balıklı salata yapacağım kendime ve 2 dilim çavdarlı ekmekle yicem inş.

inşallah bakalım 4 te olur 5 te olur 6 da kabülüm hatta

bebeğime hazırlık olsun istiyorum

siz neler yapıyorsunuz kilo vermek için ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…