bu da benim nişan resimlerim kızlar!!!

allah tamamını erdirsin inşallah canım ama makası neden kurdaleye bağladınız biz saklarız makas kemiyo hesabı :) süprizzzzz

herşey çok güzel olmuş maşallah hayırlı uğurlu olsun maşallah elbisen çok yakışmış damatla birbirinize benziyorsunuz yakışmışsınız

allah tamamina erdirir insallah canim
cok seker bi ciftsiniz masallah
o gülen yüzünüz hic solmasin
ayrica kiyafet uyumunuzda süper olmus senin elbisendeki yesil kurdaleyle nisanlinin kravati harika
mutluluklar diliyorum:nazar:

ne güsel şeyler yazmışsınıs kızlar yaaa çok mutlu ettiniz valla teşekkür ederim iyi dilekleriniz içinnn:asigim:

cnım ne kadar tatlı ve sde olmuşsun...
çok hoşmuşsun gerçekten
allah mutluluğunuzu daim etsin....

Çok güzel olmussun Herşey çok güzel görünüyo ..
Allah tamamına erdirsin Ömür ßoyu mutluluklar a.s.:nazar::nazar:

allah tamamina erdirir insallah canim
cok seker bi ciftsiniz masallah
o gülen yüzünüz hic solmasin
ayrica kiyafet uyumunuzda süper olmus senin elbisendeki yesil kurdaleyle nisanlinin kravati harika
mutluluklar diliyorum:nazar:

teşekkür ederis datlum iyi dileklerin için:eek:
ayrıca o kravatı bulmak için canım çıkmıştı beğendiğine çok sevindim:teytey:

buraya girip yorumlarınızı okudukça mutlu oluorummm ccanlarım benim iyiki üye olmuşum bu siteye:):enbuyukkk:

canım kuzencim Allah mutluluğunuzu daim etsin ömür boyu mutluluklar :)))kaydirigubbakcemile5

çok tatlı ya benim nişanımda saçım ve kıyafetim istediğim gibi olmamıştı seni görünce keşke açık bıraksaydım diyorum maşllah çok tatlısınız

çok tatlı ya benim nişanımda saçım ve kıyafetim istediğim gibi olmamıştı seni görünce keşke açık bıraksaydım diyorum maşllah çok tatlısınız

çok teşekkürler canımm bende evde diye daha sade açık bi saç istemiştim öylede oldu saolsun kuoförüm:)
ama elbisemi çok beğenerek almıştım:sm_cool:

işallaaahh bu siteye düğün fotoğraflarımıda koymak nasipp olur:Saruboceq:

Tebrikler... Umarım bu fotolarda ki gibi hep mutlu olursunuz, bir ömür boyu... :)))

X