bu da benim nişan resimlerim kızlar!!!

elbisen cok yakismis cok guzel olmussunuz hayirli ugurlu olsun allah bir yastikta kocatsin insallah:):):)

çok güzel olmuşşsun
birbirinize de çok yakışıyorsunuz inan
hele son resimde bir bakışın var ki
o artık benim der gibisin :))

ay cnm yaaaa cok guselsınız en gusel gunuz bole olsun allah tamamnıa erdırsın ınsallah bı omur boyu bole olursunz

Allah tamamına erdirsin yaa çokk çokk mutluluklar yaa elbisen gerçekten çokk güzel de bahçe olayı varmıştı neden bahçede yapmadınız ki kanımca evden daha iyi olardı...

canımcım bahçe olayı derken ilk resimdeki yeşillikten bahsediyosan orası malesef bahçe diil çiçekçinin önükaydirigubbakcemile3
keşke bahçe olayı olsaydıda orda yapaydım feci bi sıcak vardı ogün

çok güzel olmuşşsun
birbirinize de çok yakışıyorsunuz inan
hele son resimde bir bakışın var ki
o artık benim der gibisin :))

çok teşekkür ediyorum
ama öle olmak gerekmezmi yüzüğüde takmışım 4 seneden sonra bırakda diyim o artık benimmm NİHAYET diye:teytey:

cok güzel olmusunuz ömür boyu mutluluklar dilerm
sanki nisanlini birine benzettim sanatci ama cikartamadim

Çok güzel bir çift olmuşsunuz elbisen herşey harika bir ömür mutluluklar a.s.

ALLAH mutluluğunuzu bozmasın canım
elbisen harika ...nişan yastığında pek hoş yani

Allah daimi mutluluk versin..
Enişte kesin fanatik bursasporlu
hihoyyyt

çok tatlı ve güzelsın canım
Allah tamamına erdirsin inşallahhha.s
.

çok guzel çok harika masallah
çok begendim
Allah mesut bahtiyar etsin

cok güzel olmusunuz ömür boyu mutluluklar dilerm
sanki nisanlini birine benzettim sanatci ama cikartamadim

valla bende merak ettim şimdi kıs kime benzettin ben kimseye benzetemiorum düşündüm düşündüm bulamadımmm-tatlicadiarzu-

Ben çok zor beğenirim.. kıyafetleri falan geçtim bakışlarını ben çok beğendim masum gözüküyorsun çok...

Allah hepimizin mutluluğunu daim etsin!!!
aminnnnnnnnnn

birbirinize çok yakışmışşınız darısı başıma bende nişanı evde yapmak istiorum ama 90metrekare sığarmıyız dıe dusunuorum kac kısıydınızz

birbirinize çok yakışmışşınız darısı başıma bende nişanı evde yapmak istiorum ama 90metrekare sığarmıyız dıe dusunuorum kac kısıydınızz

öncelikle darısı başına tatlım bisim ev 140m2 :) yaklaşık 50 kişiydik hava sıcak olduğu için erkekler genelde balkonlarda oturdular böylelikle sığdık ama gel bide bana sorrr:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…