Kontakt Lens Bu da benim Lensli Gzlerim... Nasl?

çok kalitesiz göründüğünü söylemiş bi arkadaş..diğeri hiç orginal degil diğeri çizgi filmden fırlamış gibi falan filan. birde sizin yorumlarınız merak ettim

arkadaşlar bunlarda yeni olanlar. başlaka bir topicte açmıştım ama burdada topic oldugu için o kilitlenmiş. ve arkadaşlar sagolsun çok anlamlaı yorumlar yapmışlar. bunlara birde siz bakın

Bu resimler flashlı sanırım sophistiğin yapısını bilmesem inanırım ama yeşilini kullandım . Mavisinin damarsız yeşilinin damarlı olucağını sanmıyorum .Makro çekim yaparsan bizde gerçek yapısını görmüş oluruz lenslerin

sophistiğin,3 rengini kullandım...yeşil gri ve mavi. hepside damarlıdır. bu resimdeki gibi, durmaz.çekim de farklı durmuş........

Son düzenleyen: Moderatör:
valla herkez bisey demiş ben farkli bişey diyecegim arkadaşım..sanal aleme net ortamina böyle resmini yayinlarsan iyiside var kötüsüde bence pek iyi yapmamışsın resmini koyupda...tek gözlerini cekip koyabilirdin maksat lenslerini göstermekse eger...kendini göstermek başını agrıtabılır..eski bi üye olarak neler duyduk neler gördük biz burda....benden söylemesi.....:1closedeyes:

Son düzenleme:
o resimi silemiyorum eve . nasıl silinebilceğini bana tarif edermisinz. o ilk koydugum resmi hiç düşünmeden o şekilde koydum ve diğer bayan üyelerde sadece gözlerimi çekiğ koymamı sölemişlerdi fakat silemiyorum . bilgilendiisnz sevinirim: )

Canım sağ alt köşede resminin olduğu mesaj kutusunda "EDIT" yazan yere tıklayıp ordan resmini kaldırabilirsin a.s.

Lens nasıl olursa olsun yinede yatarken çıkarılması taraftarııyım....Ve çıkarılmalıda zaten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…