Kontakt Lens Bu da benim Lensli Gzlerim... Nasl?

saçlarına bayıldım canım yaa
nazarım değicek valla
dökülmeye başlarsa bilki benim yüzümden =)))
sarı saç yakışsa hemen boyatıcam ama yakışmıyor ki bana =(
bu arada sophistck bildiğim kadarıyla damarlı bir yapıya sahip,
ama resimde hiç belli olmuyor damarları,
seni rahatsız etmiyormu canım damarlı olması

yok damarlı diğil. ve hiç rahatsı etmiyo buarada rengi tam olarak bende çözemedim mavi gibide duruyo ama yeşilimsi bişi giydiğimde yeşile dönüyo rengi.

çok yapaysın...

tşk ederim. ama sanırım artık tamamen doğal olan hiçbişi kalmadı dimi dünyada. yiyeceklerimizden tut giydiklerimize kadar. ve buna saç rengi ve lenslerde dahil. ama saçlarımın uzunlugu ve fiziğim tamamen doğal canım. saç rengim ve arada taktıgım lenslerrimdele yapay diğil gayet hoş göründüğümü düşünyorum. yorumları okursan sen hariç herkesin böyle düşündüğümğü gördüm. senin bu olumsuz yorumunuda farklı bi şekilde algılıyorum hihoyyytzemuszemus

tşk ederim. ama sanırım artık tamamen doğal olan hiçbişi kalmadı dimi dünyada. yiyeceklerimizden tut giydiklerimize kadar. ve buna saç rengi ve lenslerde dahil. ama saçlarımın uzunlugu ve fiziğim tamamen doğal canım. saç rengim ve arada taktıgım lenslerrimdele yapay diğil gayet hoş göründüğümü düşünyorum. yorumları okursan sen hariç herkesin böyle düşündüğümğü gördüm. senin bu olumsuz yorumunuda farklı bi şekilde algılıyorum hihoyyytzemuszemus

ÇOK NAZİKSİN KKDA SENIN GİBİ KİBAR VE ELEŞTİRİYE AÇIK HANIMLARIN sayısının artmasını temenni ediyorum

:eek:klava: Çok Teşekkur ederim gerekenlerin cevabını verdiğin için :eek:klava: nezaketinden dolayı tebrik ederim seni
Bu arada Kıskananlar çatlasın kıskananlar çaylasın :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

benc cok yakısmıs cokta dogal durmus bunu kullanmaya devam etmelisinn vereliniortak

ben de çok beğendim.
lenste bunu yakalamak genelde zor oluyor.
gerçekten kimisinde donuk bakışlar oluyor ve üstte kalıyor. senin lenslerin çok yakışmış canım.

koyu mavi yakısır mı demıssın ya ne marka onerisi istemıssın ne de baska birsey ..o zaman hepimiz ayrı bir topık acalım bana hangisi yakısır diye

:eek:klava: Çok Teşekkur ederim gerekenlerin cevabını verdiğin için :eek:klava: nezaketinden dolayı tebrik ederim seni
Bu arada Kıskananlar çatlasın kıskananlar çaylasın :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

çok tatlısın cnm tşkler. ama öyle diğilmi yani:)

arkadaşlar bunlarda yeni olanlar. başlaka bir topicte açmıştım ama burdada topic oldugu için o kilitlenmiş. ve arkadaşlar sagolsun çok anlamlaı yorumlar yapmışlar. bunlara birde siz bakın

Eklentiler

• $SL270çç246.JPG
    $SL270çç246.JPG
    63 KB · Görüntüleme: 55
  • $SL2öö70365.JPG
    $SL2öö70365.JPG
    69,4 KB · Görüntüleme: 53
X