Bebek Beslenmesi Bu Çocuk Aç Kitabı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Minnakeller

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
641
1.818
34
Selam kızlar.. Bu çocuk aç kitabını duydunuz mu? Yani askında alıp kullanan var mı merak ediyorum. Size fotoğraflarını da ekliyorum. Sadece instagram da satılıyor. Alan herkes memnun gibi ama emin de olamadım boş yere para vermek istemedim.

B4A55EB0-C7C0-4731-BC73-0071BD1B6D61.png
F151573A-DA6F-4EBC-93DD-12933E241779.png
0BC6C368-BD17-4965-B218-5D92D24A272C.png

Bende inceliyorum bu ara kararsızım senin gibi.
Kitaba sahip arkadaşlar önerirse konuyu takipteyim

Ben de aldım

Labne ve lor yaptım süper oldu

Sırayla gidiyorum bayaa tarif var

Yarın bi alışveriş yapıp tüm tarifleri yavaş yavaş deneyecegim

Yakınfa ek gıdaya geçeceğim. Acaba güzel tarifler var mı işime yarar mı birde fiyatı nedir acaba? Kitapçılarda var mı Instagram yokta bakamıyorum şuan

benim bi arkadaşım almış kitabı. Bana da tariflerin fotolarını atıverdi. Çok aman aman değil bence. İnternetten tariflere benziyor. Ben almaktan vazgeçtim. İnstagram da bu tarz tarifler paylaşan sayfalar var. Onlara bakıyorum ben.

ben aldım çokta memnunum,çeşit çeşit kahvaltıları var denedim çoğunu,yemediği olmadı,peynir tariflerini yaptım onlarda çok güzel oldu tek tek tarif aramaktansa hepsi bir arada süper bir kitap

Merhabalar, burdaki arada kalmış yorumlardan ötürü kitabı aldım. Benden sonra okuyacaklar olursa diye yazmak istedim. Kitapta cok fazla bir şey yok. Kitabın yarısı uzman dedikleri kişilerin yazılarıyla dolu ki bu internette var zaten. Tariflere gelince söyledikleri gibi bir sürü tarif yok aslında. İlk elma,muz havuç, armut,brokoli... bunun gibi bir sürü Tarifi ayni olan meyve sebze Tarifi var. Tek sayfa da irmikle elma muz armut vs karistirabilirsiniz diyebilirlerdi. Ama cok tarif gözüksün diye tek tek yazmışlar. 1 yastan sonrası icin değişik tarifler var ki ozaman da çocuk herseyi yiyebiliyor oluyor. Ek gıdaya geçenler icin çokta ise yarar bir kitap değil. Paranıza yazik

cok da gerekli degilmis. ben de almistim bu kitaptan ama internetteki yada instagramdaki tariflerin aynisi. kendi kendine turetebilecegin tarifler hepsi. bosuna 45 tl vermeye gerek yok.

X